Autor Wątek: Karta Pay As You Go  (Przeczytany 844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubert-PAA

• Członkowie Zarządu
  • Hero Member
Karta Pay As You Go
« dnia: Luty 21, 2016, 10:22:08 am »
Witam, troche dziwna sprawa ale nigdy nie korzystalem z takiego rozwiazania. Potrzebuje karte PAYG dla mojej malej. Niby proste ale kompletnie nie wiem na czym to polega. Ma ktos moze jakies sprawdzone opcje. Wymagania nie sa duze , troche minut , moze jakies minuty do Polski...Jak by sie komus nudzilo prosze o pomoc...

Offline maniek

• Członkowie PAA
  • Hero Member
Odp: Karta Pay As You Go
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2016, 11:08:38 am »
Hubert sama nazwa mówi o tym, ze idziesz do sklepu, kupujesz zestaw startowy , doladowujesz i wychodzisz ;D ;D mam nadzieje, ze pomogłem  ;D ;D

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2016, 11:52:46 am »
Wez kontakt z tesco miesieczny.
https://shop.tescomobile.com/pay-monthly/sim-only/Tesco+Mobile/simonly/tariff - idź normalnie do Tesco w Reading, Camberley i wszystko ci ustawia , łacznie z transferem numeru.

7.50 miesiecznie i placisz co miesiac direct debit. Kontrakt mozesz zerwac kiedy chcesz. Ja i moja zona to ma.  Nie chce placic za telefon 20 f miesiecznie jak moj stary i tak rozpierdala najnowszego iphona. A jak telefon sie skonczy, biore pelny kontakt z telefonem.

PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline lesny69

• Członkowie PAA
  • Jr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2016, 03:59:28 pm »
Hubert ja jestem zwolennikiem kart i powiem Ci tak... długo miałem GiffGaff (sieć pracuje na nadajnikach O2) jeśli chodzi o cene jest bardzo spoko na to co piszesz. Tylko ten pier...lony zasięg z O2 już w ogóle jeśli chodzi o internet... MASAKRA Teraz przeszedłem z kartą do "3" i jestem mega zadowolony. Jest troszkę drożej ale internet śmiga praktycznie wszędzie (Jako kierowca dla mnie to podstawa) teraz miesięcznie mam zużycie na poziomie 40GB (YT prawie non stop w aucie) płacę 25 i masz nieograniczony internet i 500min - rozmowy do Polski są tanie ale musisz dzwonić z prefiksem (taki wałek sobie wymyślili dla tych którym nie chce się poszperać w T&C". Wiem, że jeszcze Lebara ma spoko warunki jeśli chodzi o rozmowy do PL chociaż niby coś ostatnio podnieśli.

Podsumowując:

Jeśli najtaniej z internetem to polecam GiffGaff,

Jeśli najlepszy zasię z netem to "3"

Offline spóóks

• Członkowie PAA
  • Jr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2016, 04:53:59 pm »
Polecam:
GifGaf
Lebara
minuta do PL 1p internet śmiga jak ta LaLa  8) ;)

https://www.giffgaff.com/goodybags

http://www.lebara.co.uk/shop

Karty sim zamawiasz za free online na następny dzień dostajesz karte logujesz się online , pełna kontrola nad internetem, sms-ami i numerami przychodzącymi, wychodzącymi itd itp ;)
big or small love them all

Offline Daavid

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2016, 02:23:05 am »
Najtaniej jest w ID MOBILE. Działa na łączach 3. Ofert z telefonem nie opłaca się brać. Na kartce papieru mogę wyliczyć, że telefon spłaca się dwa razy.

Offline Peter 54

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2016, 08:06:03 pm »
Ja mam w Talkmobile .
7.50 f na miesiąc .  1000min , 10 GB internet.  5000 text

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline MaciejUK91

• Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2016, 07:15:24 am »
Też polecam giffgaff, mam od poczatku istnienia tej sieci i jestem zadowolony, chociaż gdy kupiłem starter giffgaff, wszystko bez limitu było za 5 funtów ! Teraz gdy ta sieć stała się popularna to za full opcje trzeba płacić 20 funtów. Ale ogólnie nie narzekam, wręcz przeciwnie chwale i polecam.
Catch & Release