Autor Wątek: pstrag-gdzie szukac  (Przeczytany 1129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roger84gb

• Członkowie PAA
  • Newbie
pstrag-gdzie szukac
« dnia: Luty 15, 2016, 06:24:49 pm »
gdzie w uk można  złowić pstraga w jakich rzekach go szukac. jeszcze nigdy nie złowiłem pstrąga i chciałbym to zmienić.
ps. preferowana metoda prze zemnie to spining ale nie bardzo wiem gdzie sie z nim udać żeby złapać pstraga. ktoś pomorze i wskaże  kierunek drogi

Offline pearch87

• Hero Member
Odp: pstrag-gdzie szukac
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2016, 07:26:40 am »
Generalnie prawie każda średniej wielkości rzeka ma jakąś populację pstraga. Kennet, Wye,Avon, Severn, Lea,Tamiza, Derwent,Trent I wiele innych rzek. Pstrąg jest też na jeziorach Anglian Water. im bardziej na północ tym więcej kropkow.  Jako że na forum staramy się nie pisać dokładnych miejsc to musi wystarczyć. 
Zachęcam do brania udziału w dyskusjach oraz spotkaniach a napewno spotkasz niejednego lowce pstraga.  Pozdrawiam

Offline roger84gb

• Członkowie PAA
  • Newbie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2016, 04:56:04 pm »
Generalnie prawie każda średniej wielkości rzeka ma jakąś populację pstraga. Kennet, Wye,Avon, Severn, Lea,Tamiza, Derwent,Trent I wiele innych rzek. Pstrąg jest też na jeziorach Anglian Water. im bardziej na północ tym więcej kropkow.  Jako że na forum staramy się nie pisać dokładnych miejsc to musi wystarczyć. 
Zachęcam do brania udziału w dyskusjach oraz spotkaniach a napewno spotkasz niejednego lowce pstraga.  Pozdrawiam

dzieki. dobre i to kierunek  i kilka rzek  mamy  na początek. ważny pierwszy krok. kilka eskapad i znajdziemy
 Salmo trutta,
Pozdrawiam  :)

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2016, 06:04:37 pm »
Nie ma problemu.  Zapomniałem o rzece Severn i ouse.  Tam warto kupić roczny membership jak lubisz pstrągi bo kluby zastrzegają sobie odcinki tylko dla memberow.  Pozdro

Offline gelos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2016, 04:44:06 pm »
Czyli na południu raczej ciężko o pstrąga? Mam sentyment do tej ryby bo za młodego wiele nocy zarwanych dla niej ;)

Offline NuNo83

• Członkowie PAA
  • Full Member
  • Born to fish, forced to work!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2016, 07:07:23 am »
Na niektorych odcinkach River Wey na poludniu mozna zapolowac na pstraga.
Born to fish, forced to work!

Offline gelos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2016, 02:11:09 pm »
Bylem w Colliers Wood za Sainsbury w stronę  Morden i nic :/