Autor Wątek: Pickery  (Przeczytany 6042 razy)

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
Odp: Pickery
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 22, 2016, 01:52:43 pm »
NIe rób tak, zakłóci to raczej jego pracę. Przynajmniej picker miałby z tym problem, feeder 3.60 juz nie tak bardzo by ucierpiał :)

Dawiod - cenę masz  niezłą - ja szukam i wszystko powżej 65 funtów. Wygląda ciekawie taki kijaszek, ciekawe jak inne rozmiary. Niestety - mój Maxim 3.30 metra już nie jest taki świetny jak 2.70, ma o wiele gorszą pracę, grubszy blank...
Pozdrawiam!

Offline Aleks

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 22, 2016, 03:39:50 pm »
Mówię o swoim kiju Rovex John Willson 11ft-13f, który w zestawie miał 3 tips. Kiedyś czytałem wątek na temat kijów brzanowych gdzie Luk zachęcał do typowych kijów brzanowych do rzeki Trent. Chciałbym w następnym roku wybrać nad Trent ale nie wiem czy koniecznie od razu kupować nowy kij?

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2016, 03:47:06 pm wysłana przez Aleks »

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 22, 2016, 03:45:17 pm »
Na Trent się nie nada raczej, szkoda kombinować. Zainwestuj w brzanówki, które są do wielu gatunków. Korum barbel - do dostania już za 40 funtów, nie ma tak taniej i dobrej wędki. Tylko Maxim Carp z Garbolino ma takie zalety :)
Pozdrawiam!

Offline Aleks

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2016, 03:48:13 pm »
Ok, dzięki za radę.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Offline Alzak

• Full Member
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 23, 2016, 02:02:26 pm »
Czytalem wyzej ze jest gdzies jakis kod do Fostera na 15% moze ktos mi wyslac ten kod bo chcialbym kupic kijek gunki iron...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Offline Alzak

• Full Member
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 29, 2016, 11:10:37 pm »
Dzieki za odp...kijek kupiony bez znizki.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Offline Kop3k

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 30, 2016, 03:32:36 am »
 >:(

Offline Aleks

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 19, 2018, 12:20:36 pm »
Prawie po 2 latach od rozpoczęcia łowienia i zdobycia trochę doświadczenia. Wróciłem do tego wątku, którego do końca nie rozumiałem, ze względu na brak doświadczenia. Moja wędka feeder 11ft na wodach, na których najczęściej łowię, jest nieporęczna, za długa. Chcę kupić piker 9ft. Zarazem na moich wodach przeważa karp. Dlatego wędka musi od czasu do czasu poradzić z wagą 8lb. Na rynku pojawiło się trochę nowości. Co polecilibyście? Wybieram się na wystawę The Big One. Może jakaś porada na co zwrócić uwagę?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Offline PawelR

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 10, 2018, 06:36:10 pm »
Ja kolego polecam Maver Powerlite Feeder System, zarówno xf jak i ten starszy. Starszy posiadam, wrekach miałem takze sx. Według mnie wędeczki rewelacyjne, troche pickerków i feederow przerobilem, i lepszego sprzętu nie miałem. Cena nowego systemu jest dosyc wysoko ale uzywki zdarza sie kupic za nie wielkie pieniądze.

Offline Aleks

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 11, 2018, 05:08:49 pm »
Teraz wyszła nowa seria firmy Maver MV-R 8/9ft Feeder. Bardziej już mi Garbolino się podoba, ale to tylko gust osobisty.
Natomiast spotkała mnie bardzo przyjemna niespodzianka na The Big One show. Od jakiegoś czasu oglądałem filmiki na YouTube i śledziłem za rozwojem firmy Cadence. Spotkałem się z nimi na show. Byli bardzo mili. Wciąż jeszcze nie mają w ofercie pikerów. Za miesiąc może już będą mieli. Mam w tym tygodniu otrzymać od nich pierwszy pikerek do testowania. Więc czekam z niecierpliwością :)

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk