Autor Wątek: Free fishing stretch  (Przeczytany 1780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lukasz.

• Newbie
  • *
Odp: Free fishing stretch
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:49:19 pm »
Kolego nie szukam na razie klubu bo nie wiem czy się nie będę przeprowadzał chciałem połapać na samą licencje. Jak dla mnie trochę sprzeczne są podawane tutaj informacje o odcinku Tamizy free, ja spotkałem na miejscu co innego ale jak napisałem dam fotkę następnym razem. P.S. nie interesują mnie super prywatne miejscówki bo zabawa jest jak jest ryba ale nie za dużo.

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 29, 2017, 08:22:35 am »
Powodzenia. Szukaj miejsc gdzie nie ma znaczków/informacji o klubach lub dayticketów przy parkingach przy rzece wtedy w moim zdaniem można to uznać za "Free Stretch".
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline Lukasz NO KILL

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 10, 2017, 10:58:26 am »
Moim zdaniem na przetarcie szlaków wędkarskich w Londynie najlepsza jest Tamiza. Dużo zabawy z rybami większości gatunków białej ryby. Widze ze lubisz feedera wiec woda napewno ci sie spodoba . Okolice Richmond ,Kew i aż do odcinka regulowanego są za darmo wiec spokojnie można tam połapać . Druga opcja to Grand union canal bodajże aż do Slough ( nie jestem pewny), tez darmowychoc z wynikami różnie bywa , osobiście zniechęciłem sie do kanału bo ryba jakby znikła i strasznie sie wypłycilo co utrudnia wędkowanie. Jeśli posiadasz auto możesz wybrać sobie wodę na day rocker , sam nie raz korzystam z tej opcji ( okolice Denham) . Nie polecam stawików na northolt , ostatnio całkowity zanik brań ryby większej niż 15cm( czyżby mięsiarze juz odłowili) ,choć jeszcze dwa lata temu łapałem tam po pięć karpi do południa .
Pozdrawiam
NoKill