Autor Wątek: sylwester w londynie  (Przeczytany 476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mario

• Sr. Member
sylwester w londynie
« dnia: Grudzień 28, 2015, 08:12:26 pm »
Czesc Panowie.
Mam taki pomysl aby jechac z rodzinka w sylwestra do londynu. Jest to czysty spontan, niemam zadnego konkretnego planu. Wstepnie chcialbym sie wybrac w czwartek z rana tak zeby byc przed poludniem w centrum londynu. Chcielibysmy troche pospacerowac pocykac sobie kilka pamiatkowych fortek a pozniej zostac na fajerwerki o polnocy.

No ale problem jest taki ze nigdy nie bylem w samym centrum i  zabardzo nie wiem gdzie znalesc jakis clodobowy parking i gdzie sie dokladnie udac aby w miare dobrze widziec fajerwerki.
Czy moze byl ktos z Was w sylwestra tam i moglby doradzic gdzie i jak sie ustawic tego dnia?
Znacie moze jakis parking gdzie bede mogl zaparkowac auto przed poludniem i po polnocy wyjechac i wrocic do domu?
Gdzie najlepiej sie ulokowac wieczorem i zostac do polnocy zeby  zobaczyc jak najwiecej no i zeby bylo w miare bezpiecznie.... mam zamiar jechac z dzieciakami.

Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
Odp: sylwester w londynie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2015, 11:18:00 pm »
Mariusz, parkingów jest sporo w centrum, radziłbym jednak zajrzeć na Waterloo, jest parking na stacji chociażby... Z tego miejsca macie blisko do wielu atrakcji Lądka - London Eye, Buckingham Palace, Bing Ben. Nie jestem pewien, ale sztuczne ognie są chyba gdzieś tam również. Macie sporo do przejścia, można się zmęczyć ;D W ten dzień nie powinno być dużego ruchu, chociaż cholera wie. Na pewno warto mieć samochód pod ręką po pokazach, bo będzie sporo ludzi a autobusy i metro chyba nie będą działać.
Ludzi też może być mnóstwo - nigdy nie dotarłem na te pokazy :)

Chętnie bym się spotkał, ale pracuję cały tydzień, łącznie z Sylwestrem i Nowym Rokiem... :(
Pozdrawiam!

Offline Hubert-PAA

• Członkowie Zarządu
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2015, 11:37:51 pm »
Nie odwazyl bym sie chyba wjechac tam samochodem w Sylwestra...

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2015, 08:27:37 am »
Ja na stowe bym się nie odważył ;-) Będzie raczej Ciężko z parkingiem.  Mario zobacz sobie czy np nie ma opcji rezerwacji parkingu wtedy nie Pojedziesz na marne.  Co do metra itd sprawdź stronkę TFL ale myślę że coś będzie Działać.  Może nie wszystko ale coś napewno.  Jak by co to dzwon zostawisz sobie najwyżej auto kolo mnie

Offline Liban80

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2015, 09:37:46 am »
Mario, nigdy nie bylem na sylwestra w Centrum ale duzo znajomych juz bylo i nie polecaja. Ciezko sie poruszac i jest multum ludzi i ciezko sie przeciskac gdziekolwiek. z samochodem to bym sie tez nie pchal bo sie zakopiecie w korkach. Jak cos to mozesz u mnie zostawic samochod w garazu i ja mam 15 minut do metra Central Line. wiem ze w sylwestra metro jest za darmo ale nie wiem jak kursuje. W razie czego to dzwon 07590080587.
Jeśli chces być szczęśliwy przez jeden dzień, to się upij.
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez miesiąc, to się ożeń.
Jeśli chcesz być szczęsliwy przez całe życie ZOSTAŃ WĘDKARZEM.

Offline Mario

• Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2015, 03:02:02 pm »
Ok. Dzieki wielkie. Dzis i jutro posiedze na kompie i poszperam. Jak cos to bede dzwonil  ;)

Offline Adrian

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2015, 05:47:46 pm »
Sprawdz czy przypadkiem nie trzeba kupic biletow na to by wogole zblizyc sie do fajerwerkow
Jezeli chodzi o ludzi , ich ilosc , komunikacje to jest jakas miazga

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline MaciejUK91

• Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2015, 06:48:53 pm »
Jezeli chodzi o sylwestra w Londynie, to trzeba miec bilety, juz w tamtym roku były. A co do parkingu to w centrum bym odradzal, szczegolnie w sylwestra. Jest niebezpiecznie zostawiac w zwykly dzien a co dopiero w sylwestra :) Radze poszukac kogos ktos moze udostepnic garaz, miejsce parkingowe badz pod domem u kogos. Pozdrawiam.
Catch & Release