Autor Wątek: Patrycja zasila szeregi AT  (Przeczytany 5667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomek.Darlo

• Członkowie PAA
  • Full Member
Odp: Patrycja zasila szeregi AT
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 11, 2015, 10:23:52 pm »
Nie moge znalezc tak na szybkiego(to chyba chodzilo o fb) ale nawet jak wejdziesz na ich strone na fb to maja 967 membersow a my 226.Takze watpie zeby mieli 20 czlonkow w kole

Chyba nie tak , jeśli chodzi o ilość członków PAA. Nie jestem na bieżąco , ale we wrześniu Rado informował ,że mamy 70 członków, czy jakoś tak. Pewnie dziś więcej , ale o ile ? Chyba nie tak dużo...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2015, 10:25:23 pm wysłana przez Tomek.Darlo »

Offline JAARO

• Członkowie PAA
  • Sr. Member
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 11, 2015, 10:31:19 pm »
To chyba raczej chodzi kto dołączył do grupy na Facebooku a nie do klubu,sam dołączyłem jakiś czas temu a membersem nie jestem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
C&R

Offline Mario

• Sr. Member
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 11, 2015, 11:16:38 pm »
To sa polubienia na fanpagu........ jesli mieliby tylu czlonkoww to PAA byloby pikus w porownaniu do nich.
Prawda jest taka ze Rado pisal ze mamy 70czlonkow...... ale tak naprawde to moze z 15 osob sie udziela..... reszta to nazwiska ktore w euforii po spotkaniach wplacila skledke.
Patrycja ma swoje zasady, niestety tez popelnia bledy...... ktorych pewie teraz zaluje..... historia lubi sie powtarzac...... to samo bylo kiedys  z PAA... gdyby nie pyskowki i zdzieranie nosa przez kilka osob na FB to teraz w PAA byloby 3 razy tyle czlonkow niz jest i kto wie czy na arenie nie bylibysmy jedynym Polskim klubem w UK.
Wiele ludzi sie zrazilo do naszego klubu...... ( dla uproszczenia, to dzialo sie ok 2 lat temu kiedy PAA nabieralo wiatru w zagle)
Jesli chodzi o dzien dzisiejszy to zycze Patrycji jak najlepiej...... oby tylko nie zapomniala ze w tym wszystkim chodzi glownie o wedkarswo........ bo czasami odnosze wrazenie ze niektore osoby o tym zapominaja.

Offline Hubert-PAA

• Członkowie Zarządu
  • Hero Member
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 11, 2015, 11:29:16 pm »
Mariusz dosyc ciekawe spostrzezenie " osoby w euforii po spotkaniu" czesto chyba wlasnie tak sie to odbywa...
Chociaz na chwile obecna nie przyjmujemy lawinowej ilosci nowych czlonków i moze sie myle ale wydaje mi sie ze ostatnimi czasy osoby zdecydowane na dolaczenie nie dzialaly pod wplywem chwili.
Koniec konców chyba dobrze jest wiedziec na co sie decyduje...

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 12, 2015, 12:30:27 am »
Miałem już nic nie pisać w tym dziale ale te "pyskowki słowne na fb... " działały w obie strony i zdecydowanie bardziej agresywne były z ich strony.  Właśnie to nasi klubowicze zachowali zimna krew i aż byłem pod wrażeniem.  Bo ja tak miękko tego nie przyjmowalem. 
Niemniej jednak znowu mamy offtop ;-)

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 12, 2015, 09:55:20 am »
Aby prowadzić klub, trzeba mieć dużo energii, zapału i twardą doopę. Niestety, łatwo się wypalić. Po kilku latach działalności w PAA wypracowaliśmy sobie pewien styl i teraz jest chyba najlepiej, bo jest dużo luzu i w miarę wesoło, a ludzie mają w głowie głównie łowienie ryb :D

Niestety, nie da się zrobić tak aby każdy był działaczem, trzeba to zaakceptować. Dlatego teraz jedni działają a inni nie, klub zaś idzie do przodu swoim tempem. Ja się cieszę z doborowego towarzystwa wszystkich, nieważne kto jak się udziela. Na pewno plany na rok 2016 są bardzo duże, i spodziewam się dużego boomu :D

Trzeba być pozytywnie nastawionym i mieć nie za wysokie oczekiwania. Wtedy nie ma takich niespodzianek. Obecnie jako klub nie mamy z nikim zatargów, żadnych też nie szukamy. Robimy to w czym jesteśmy najmocniejsi i jakoś to wygląda. To że jest nas więcej na południu niż na północy to chyba zarówno zbieg okoliczności, jak też i kwestia czasu, bo ja widzę tylko stabilny rozwój.

Dlatego bądźmy dobrej myśli Panowie. Nowy rok to nowe wyzwania, masa zawodów, nie tylko spinningowych. Będziemy mieli co robić i gdzie się wykazać (o tym wkrótce). Liczy się to co mamy tu i teraz, przed sobą, rozpamiętywania jak to rewelacyjnie było jak klub miał 12 osób niewiele dadzą. Zawody brzanowe pokazały jak może być fajnie, i się trzymajmy tego właśnie, róbmy wszystko aby taka atmosfera była na codzień.

A to co było? Psy szczekają, a karawana jedzie dalej :D

P.S. Pozamiatałem tu troszkę, wpisy o kibicowaniu i takie tam... :)
Pozdrawiam!

Offline Szymon82

• Hero Member
  • Nie szaty zdobią człowieka.
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 12, 2015, 11:11:10 am »
Amen Lucjan! ;-)
C&R

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 12, 2015, 11:36:16 am »
Ja mam takie spostrzezenie ze co jakis czas ktos dolacza do dzialaczy. Czasami sa to nowi ludzie, czsami "budza sie" starzy. Dla przykladu Pawel i Daniel zaangazowali sie dosc mocno w pewne projekty. Perczu ogarnal Facebooka. Kazdy daje z siebie ile moze (i chce) i powoli ciagniemy do przodu. I tak mamy calkiem niezla ilosc zaangazowanych. Niektore ogromne kluby maja ilosciowo mniej niz my!