Autor Wątek: Patrycja zasila szeregi AT  (Przeczytany 5666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
Odp: Patrycja zasila szeregi AT
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 10, 2015, 09:06:41 am »
Perczu masz rację dwa kluby ale zupełnie inna mentalność. Wystarczy spojrzeć gdzie zawody i spotkania organizuje WWA a  gdzie PAA. Reszta jest podobna.
WWA jest tam gdzie PAA było 2 lata temu.

Krzysiek, może zobacz jeszcze ile osób jest w WWA a ile w PAA :D   Niestety - zawody organizuje się tam gdzie wygodnie organizatorom. Nie lubię takich postów jak Twój, bo jest w nich ukryte zażalenie. Niestety, zrobienie zawodów to straszny wysiłek, finansowy również. Zwłaszcza po festiwalu w Reading (10.10.2014) były jęki i narzekania. Ale nie rozumiem dlaczego ekipa z Reading miałaby jechać 150 mil na północ aby robić spotkanie dla wszystkich, aby każdy miał bliżej. Niestety, oni i tak zainwestowali masę kasy i własnego czasu w to wszystko. Ja mam szacunek do wszystkich co robią coś i działają - i doceniam to. Zwłaszcza działania Rado, któremu należą się ekstra podziękowania za jego wkład w rozwój klubu, masę wysiłku, energii, kasy, i serca przede wszystkim, które władował w rozwój.

Najłatwiej jest narzekać i jęczeć.  Niestety Polacy nie są łatwi w zrzeszaniu się i wspólnym działaniu, i kto próbował coś robić dobrze o tym wie.  Patrycja tym bardziej, sam ja podziwiam za siłę i upór, bo trzeba przyznać, że kobita ma jaja :D
Pozdrawiam!

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2015, 10:16:50 am »
Kuba Nie miałem na myśli nas a klusoli :-D

Offline Brygiel

• Full Member
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2015, 10:29:49 am »
I właśnie na FB przeczytałem,że Patrycja rezygnuje z organizacji mistrzostw Polonii...

Sent from my GT-S7275R using Tapatalk

Offline lesny69

• Full Member
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 10, 2015, 10:48:24 am »
Oby dwa kluby sa potrzebne bo reprezentuja inne podejscie. Tak jak Lucek napisal Patrycja robi wielka robote od poczatku i mam nadzieje ze to tylko chwilowy kryzys w negocjacjach klubowych co do organizacji mistrzostw. Bo rozbicie tej imprezy nikomu nie wyjdzie na dobre.

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 10, 2015, 11:41:45 am »
Zaraz będzie ze czyjąś opinia na niektóre tematy jest Nie wskazana...  o ile to o to poszło.  Choć uważam ze jeśli to o to poszło to dobrze się stało bo wychodzi na to ze ktoś nie toleruje cudzego zdania.  A wydaje mi się ze PAA Zawsze szanuje cudze zdanie

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 10, 2015, 11:44:46 am »
Zamiast się tu przekabaca kto co gdzie i kiedy.  ;)
Lepiej się zająć czymś dobrym dla naszego społeczeństwa żebyśmy byli jednością chociaż w naszych pasjach (hobby). Wszystko jest do zrobienie tylko trzeba chcieć, i tu stanę w obronie Patrycji bo Kobieta naprawdę ma ciężko z męskim alter E GO męczy się i niema co się dziwić wystarczy popatrzeć  kto i jak jej pomaga :(
Ja tak jak Luk szanuje i doceniam  każdego kto coś robi w tym kierunku, nie jest to łatwy orzech do zgryzienia, ale poddawanie się, to pójście na łatwiznę.
Rozmawiałem z nią i ma takie poglądy jak ja, chciała by zrzeszyć  więcej polaków  z całej Anglii. nie będzie to łatwe widać to po temacie w którym piszemy. ;)
Zamiast znaleźć na to rozwiązanie  to tylko się tu przekomarzamy, a to do niczego nie prowadzi a wręcz przeciwnie  :o

PS.
Jak by Rado patrzał i pisał, nie robił tego co zrobił i chwała Mu za to !!!,
To byś  nie mieli nic tylko temat do pogawędki :)
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...
https://www.facebook.com/SpinKris-Fishing-Team-963747093686409/

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 10, 2015, 11:51:12 am »
Nic nie chce mówic ale dużo co tu piszemy nie jest na temat Patrycja zasila szeregi AT.
Nic jeszcze nie usunołem ale moge pousuwać te wpisy.

Bo sprawa znowu robi sie typowa.
Jak gadac oczym pozytywnym to nie ma tlumu. A jak juz iskierka pojawila sie to tlum leci z kanistrami bezyny.
Proszę wyluzowac.
Sam pewnie napisalem za duzo :(
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 10, 2015, 11:52:20 am »
Nikt się tu nie przekabaca.  Ot taka wymiana zdań. Do której każdy ma prawo bo od tego jest forum żebym ja czy Krzysiek sobie mógł pomarudzic a ty zapytać 100 raz o wędkę pod okonia;-)

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 10, 2015, 11:55:37 am »
Kuba zrozum jedno ze jeśli nie możemy luźno pogadać na forum to po co nam forum. Zaraz zrobimy listę rzeczy zakazanych do poruszania...  jak by wszystko tak działało ze nie można nic napisać to by nas nie bylo.

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 10, 2015, 12:01:13 pm »
Kuba zrozum jedno ze jeśli nie możemy luźno pogadać na forum to po co nam forum. Zaraz zrobimy listę rzeczy zakazanych do poruszania...  jak by wszystko tak działało ze nie można nic napisać to by nas nie bylo.

co napisalem w pierwszym zdaniu ?
Nic nie chce mówic ale dużo co tu piszemy nie jest na temat Patrycja zasila szeregi AT.

Jak masz ochote stworz nowy topic i go ciagni - nikt ci nie zabrania.  Forum to tez jest historia i jest tu  dyskusja na temat Patrycja w AT.  A znajac zycie zaraz sie zacznie kto co komu zabrania i jaki ktos jest - btw co perchu zaczoles. ;)
To nie ma nic do tematu - taka jest moja mysl.

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 10, 2015, 12:11:11 pm »
Spoko zaraz to posprzątam ;-) sory za offtop. 
Ps. Ciekawe kto poleciał na skargę do Patrycji hmm...

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 10, 2015, 12:12:31 pm »
Luk,  nikt nie ma żalu. Każdy organizuje gdzie i kiedy mu pasuje.
  Z tego co pamiętam PAA miało być klubem dla Polaków z całego terenu UK.
Jak dla mnie trochę z tej drogi zboczylo.
 porownaj sobie mapę rozmieszczenia i ilości członków z przed dwóch lat,  a teraz.

Krzysiek, nic na to nie poradzimy jak wygląda mapa. Próbowaliśmy kilka razy ale jest ciężko. Poza tym możesz zobaczyć jak się łowi w UK a jak w PAA i W WWA. Tam są prawie sami spinningowcy, u nas coraz więcej przybywa fanów gruntu, spławika i karpiarstwa. I tak nie prezentujemy przekroju wędkarstwa, jesteśmy monotematyczni :)

Co do Patrycji - to nie wiem czy ona może tak do końca pogodzić obowiązki pracy dla AT i przewodzenia w WWA, zarówno z przyczyn przynależności do AT jak i organizacyjnych. Trudno samej jednej wszystko pociągnąć. Same Mistrzostwa Polonii to był duży wysiłek i trójka organizatorów pokazała się naprawdę z dobrej strony. Zainwestowali w to masę własnego czasu, pieniędzy, energii - a przecież jest jeszcze rodzina i tak dalej...

Tak naprawdę to aby coś organizować, to trzeba dawać. Zawody, imprezy, funkcjonowanie portalu, pomysły i tak dalej - to kupa pracy, za którą często jeszcze się obrywa. Bo padał deszcz, bo za daleko, za drogo  i takie tam. Efekt jest taki, że osoby się po prostu wypalają i stwierdzają, że lepiej skupić się na czymś innym.

Ja wcale nie chciałbym aby istniała jedna organizacja wędkarska w UK zrzeszająca Polaków. No może bym chciał, ale dobrze działającą. Bo w praktyce, oznaczałoby to nieustanne konflikty, niezadowolenia jednych lub drugich, oskarżenia o to czy o tamto.

Zobaczcie - aby zrobić imprezę w Littleport, Hubert z Kamilem jechali kawał drogi z Reading aby obejrzeć łowisko, to już jeden dzień, później znowu sama organizacja i praca przy imprezie. Jeżeli każdy byłby tak hojny i tyle dał z siebie tyle  dla innych co oni (plus inni zaangażowani oczywiście), to byśmy byli wędkarsko organizacją o potężnych możliwościach...

Dlatego najlepiej jest nie krytykować, tylko chwalić, za wszystkie rzeczy. Bo szklanka powinna być zawsze do połowy pełna a nie do połowy pusta.  Wtedy takie osoby jak Rado, Hubert, Kuba czy Patrycja (i inni) są zadowoleni, i mają jeszcze więcej energii. W innym przypadku następuje zmęczenie materiału i kolejna osoba odchodzi. Ja widzę to non stop niestety :(

Pozdrawiam!

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 10, 2015, 12:30:57 pm »

Święte słowa każdy ma i mieć powinien  na wypowiedzenie własnego zdanie :)
Jak będziecie zamykać i czyścic to co wam nie pasuje to szybko się  tu postu zrobi a :( nie zawsze na forum jest tylko lizanie :) :-[

Ps.
co do wędki na okonie  to nadal nie dostałem odpowiedzi i będę się pytał dalej :)
może się w końcu ktoś znajdzie :)
A ni  na okrętce mikado z polski ;) jak by na eBay nic nie było.
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...
https://www.facebook.com/SpinKris-Fishing-Team-963747093686409/

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 10, 2015, 12:43:31 pm »
Wracając do tematu twierdzę że każdy z tych klubów robi świetna robotę.  Niepotrzebnie zeszło to na drugi tor.  Choć niektórzy zapomnieli chyba co WWA mówiło na nas jeszcze niedawno.  Jednak Kuba dobrze zauważył ze to offtop.
Swoją drogą jak napisałem wyżej opinia paru osób nie powinna zmieniać podejścia organizatorów. 
W tym momencie nie powinniśmy gdybać a gratulowac Patrycji rozwoju w dobrym kierunku.  zazdroszczę tez chciałbym tam pracować ;-)

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 10, 2015, 12:59:28 pm »
Czekalem na taki post.
Wlasnie Gratulacje jej się należą. Mam nadzieję , że dużo zrobili dla Polonii wędkarskiej w UK, bo to waleczna kobieta.