Autor Wątek: Wabik Apetyzer  (Przeczytany 352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SpinKris

• Hero Member
Wabik Apetyzer
« dnia: Październik 30, 2015, 09:56:08 am »
Jak w temacie, stosował ktoś ?

http://apetyzer.com/galeria
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...
https://www.facebook.com/SpinKris-Fishing-Team-963747093686409/

Offline JAARO

• Członkowie PAA
  • Full Member
Odp: Wabik Apetyzer
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2015, 10:52:30 am »
Stosowali wszyscy,jeden raz ;D ;D ;D ;D ;D
C&R

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2015, 11:37:59 am »
Stosowali wszyscy,jeden raz ;D ;D ;D ;D ;D

Grubo sie mylisz. ;)
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2015, 11:56:36 am »
I jak efekty.  ::)  jeden raz czyli co lipa?  :-\
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2015, 04:14:02 pm »
Działa jak i spinning sam w sobie.  Trzeba próbować

Offline JAARO

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2015, 05:43:24 pm »
Wiara czyni cuda :o
C&R

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2015, 06:35:48 pm »
Ja wole wierzyć w umiejętności a nie w coś tam, gdzieś tam, jakoś tam....  8)
No czytałem troche o tym(internet), widziałem że wielu z PAA na to łowi wiec  zapytałem jak doznania ale wiedzę że niema chętnych  .... no co poradzić no coment  :P
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2015, 06:39:20 pm wysłana przez SpinKris »

Offline kudlaty1

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2015, 10:26:32 pm »
Ja uzywam zapachowych dodatkow podczas lowienia zima na trupy.Przekonalem sie ,ze daje to efekty.Natomiast nie wydaje mi sie ,zeby sztuczna przyneta wywolala w szczupaku nagly atak,bo pachnie "fajnie".Szczupak jesli zeruje,(jest czynny),to jest szansa ,ze zaatakuje nasza przynete.Jak  nie ma ochoty to nie ruszy nawet zlotej rybki ;D.  A atraktory sa dobre na zime na zasiadke z martwa rybka.

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 30, 2015, 10:50:14 pm »
U mnie na łowisku w HDAA tak łowią jak mówisz na trupka + zapach, mój znajomy w trupku robi dziurę po czym pryska zapachem i wkłada watę , żeby zapchać zakorkować. Ten zapach który i tak woda z jeziora stamtąd  z czasem wypłucze :)
Widziałem że wielu ludzi używa Apetyzer-ów i chwali sobie,nie mówię tu o reklamach lub czymś sponsorowanym.
oglądając filmy  to można zauważyć ze ludzie tego używają i to nie rzadko, ja w Polsce jak łowiłem też używałem pryskając na przynętę, bo nie wiedziałem albo nie było tego jeszcze na rynku.
Jedno co zauważyłem, ja w Polsce nie paliłem papierosów a mój kolega palił i on używał  zapachu na szczupaka  po to żeby sobie pryskać ręce żeby mu nie śmierdziały szlugami, zawsze mył ręce wodą z jeziora i piachem potem pryskał ręce i powiem wam, że jak tego nie zrobił to miał wiele mniej puknięć brań itp. Sprawdzaliśmy to nie raz bez tego zabiegu i z zabiegiem.
Co do podniesienie agresywności szczupaka to nie wierze, że to zadziała przy pierwszym żucie jak szczupak nie żeruje, ale to taka ryba że nawet jak nie żeruje to jak dostanie kilka razy na wszystkie sposoby to zaatakuje,  bo go to wkurzy ze pływa non top. A zapach może  po pierwszym żucie ją tylko pobudzić, co może przynieś dalsze lepszy efekt w polowaniu na niego :)
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2015, 10:56:13 pm wysłana przez SpinKris »