Autor Wątek: Walthamstow Reservoir  (Przeczytany 2525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rob

• Jr. Member
  • **
    • NWP fishing
Walthamstow Reservoir
« dnia: Październik 06, 2015, 09:42:52 pm »
Witam . Czy ktos byl na tym lowisku ? czy mozna tam lowic szczupaka i okonia?

Offline pearch87

• Hero Member
Odp: Walthamstow Reservoir
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2015, 10:25:48 pm »
Ja byłem. Okonie tam są. Szczupaki tez.  A jeszcze jako bonus są tam pstrągi ;-)

Offline predator-maniac

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2015, 04:30:11 pm »
Trafialem przylowy w postaci szczupakow lowiac na pstragowy zestaw.

Offline Bialybst

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2015, 07:23:38 pm »
a jak z cena za day ticket? duzo ludzi w weekendy?

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2015, 07:27:05 pm »
Fajnie tam macie  koło tego Londynu dożo fajnych wód  :) a uimnie same stawy i błotne kałuże zwane rzekami kanałami itp ;p
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...
https://www.facebook.com/SpinKris-Fishing-Team-963747093686409/

Offline Tomek.Darlo

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2015, 07:44:23 pm »
Nie płacz Kris ;D U mnie w promieniu 20 mil mam same stawiki wielkości parkietu do koszykówki i dwie lipne rzeki . Jedna płyciutka pstrągowa , czyli lipa jak dla mnie a druga należy do tak elitarnego kółka , że ciężko nawet zostać członkiem . Do tego też trudno tam złowić coś innego niż jelca...
 To jest KANAŁ :-\
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2015, 07:47:04 pm wysłana przez Tomek.Darlo »

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 18, 2015, 08:01:47 pm »
Nie płacz Kris ;D U mnie w promieniu 20 mil mam same stawiki wielkości parkietu do koszykówki i dwie lipne rzeki . Jedna płyciutka pstrągowa , czyli lipa jak dla mnie a druga należy do tak elitarnego kółka , że ciężko nawet zostać członkiem . Do tego też trudno tam złowić coś innego niż jelca...
 To jest KANAŁ :-\
NOm to faktycznie nie mam co narzekać :)
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...
https://www.facebook.com/SpinKris-Fishing-Team-963747093686409/

Offline predator-maniac

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2015, 09:16:20 pm »
Z tego co pamietam to 14 funtow caly dzien lub tez sa perminty pol dniowe od 13-ej.okolo 7-8 funtow. Na  mniejszy stawie jest zawsze kilku karpiarzy na drugi jest luzniej bo nie ma z tylu duzy karpi. pozatym jest sporo wiekszy wiec miejca jest wystarczajaco dla wszystkich. Mimo ze lowisko nalezy do Thames water trzeba miec rod licence(licencje wedkarska) zdarzaj sie kontorole EA na tych wodach. Mysle ze tlumaczenie nie wiedzialem moze byc za malo a za wyskosc kary mozna kupic nie zly sprzet.

Offline Bialybst

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2015, 11:39:46 am »
Z tego co pamietam to 14 funtow caly dzien lub tez sa perminty pol dniowe od 13-ej.okolo 7-8 funtow. Na  mniejszy stawie jest zawsze kilku karpiarzy na drugi jest luzniej bo nie ma z tylu duzy karpi. pozatym jest sporo wiekszy wiec miejca jest wystarczajaco dla wszystkich. Mimo ze lowisko nalezy do Thames water trzeba miec rod licence(licencje wedkarska) zdarzaj sie kontorole EA na tych wodach. Mysle ze tlumaczenie nie wiedzialem moze byc za malo a za wyskosc kary mozna kupic nie zly sprzet.
A bilecik gdzieś tam na miejscu się kupuje czy jak. Jak wyglada sprawa z spinningiem warto?

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 21, 2015, 12:33:10 pm »
Poczekaj może ze spinem jeszcze. Wciąż jest sporo zielska, ale powoli już 'wychodzi'. Bilety kupujesz wypełniając kupon, połowę zostawiając dla siebie, zaś druga łądujesz do koperty z kasą (15 fuli za dzień) - i wrzucasz do specjalnego otworu (jak na listy).

Uważaj na karpiarzy, zazwyczaj lokują zestawy przy wyspie lub na środku, najlepiej zapytaj wpierw gdzie rzucają, bo tam mozna łowić na trzy wędki, więc każdy kombinuje jak może, często jeden zestaw ląduje gdzieś z boku, bo brań nie ma wcale wiele.

Masz sporo do obejścia, jest wiele krzaków zanurzonych w wodzie, wartych obrzucania. Nie zdziw się, jak zahaczysz karpia lub leszcza za grzbiet :D
Pozdrawiam!

Offline dkoch

• Członkowie PAA
  • Jr. Member
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2017, 07:30:56 pm »
Odświeżę troszke ten watek.
Chciałem się dowiedzieć, który ze zbiorników polecalibyście pod kàtem  leszcza i to najlepiej dużego? Nie byłem tam jeszcze a jako, że jest w miarę blisko chętnie sprawdze jakie tam  maja dże leszcze

Offline Kop3k

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 05, 2017, 08:12:43 pm »
Odświeżę troszke ten watek.
Chciałem się dowiedzieć, który ze zbiorników polecalibyście pod kàtem  leszcza i to najlepiej dużego? Nie byłem tam jeszcze a jako, że jest w miarę blisko chętnie sprawdze jakie tam  maja dże leszcze
Maja tam duże leszcze ;)

I duże karpie

Polecę Ci Lake1 jeżeli będziesz chciał jechać daj znać  8)

Offline dkoch

• Członkowie PAA
  • Jr. Member
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2017, 08:29:34 pm »
Już chcę jechać  jak widze te zdjęcia!
A tak na serio musze dokupić troszke konkretniejszego sprzetu i bede gotowy.
Na filmie widziałem i czytałem, że wszystko na dalszyxh odległościach głównie.
To łatwiej a alarmami? Bo ja raczej jestem przygotowany do drgajacej szczytówki jak narazie.
Pozdrawiam

Offline Kop3k

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2017, 09:10:26 pm »
Jak widać na zdjęciach łowię z alarmami, na walthamstow sesja często się kończy jednym lub dwoma braniami tylko.
Ale jak już jest to konkret, trochę ciężko siedzieć 10 godzin i patrzeć na szczytówkę czekając na jedno branie ;)

Offline dkoch

• Członkowie PAA
  • Jr. Member
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 05, 2017, 09:55:05 pm »
Spoko. W dalszyxh planach miałem zakup alarmów. Liste zakupow można zawsze zakrualizować.