Autor Wątek: spro red arc  (Przeczytany 1281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
spro red arc
« dnia: Wrzesień 30, 2015, 02:04:09 pm »
Część właśnie zamówiłem sobie nowy młynek do spina mianowicie spro red arc 10400 bo jest wiele dobrych opinii. Z ciekawości chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego młynka do cieższego spiningu (duże wahadła do 30-40g, obrotówki nr 4).

Z góry wielkie dzięki

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
Odp: spro red arc
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2015, 05:34:44 pm »
Ja mam juz 4 lata. Jestem zadowolony, owszem to nie Stella, ale kupilem za 70 funtow wiec nie ma co narzekac:)

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2015, 11:53:31 pm »
Cześć i dzięki, myślę że też będę z niego zadowolony (miałem go trochę w ręku i podobał mi się). Jak piszesz nie jest to Stella ale w Holandii ma swoją stronę internetową zrobioną przez wielbicieli tego modelu.
Jeśli chodzi o Shimano to mam model niższy czyli Vanquish'a  4000 i jestem mega zadowolony; wiem że wytrzyma dużo jednak chyba tak wewnętrznie mi go szkoda katować na te najcięższe przynęty i stąd zakup Spro.
Ja swojego Spro (jak i Vanquisha) zamówiłem z niemiec ze sklepu Angel Domaene- Spro z dostawą (1-3 dni) + 2 wahadłówki to cena 72 funty (czyli taniej niż w UK. Podobnie było z Vanquishem, był tańszy nawet z dostawą.
Lubię ten sklep bo mają wiele rzeczy tańsze i nie ma problemów z dostawą lub wymianą.
Pozdrow i do zobaczenia nad wodą.

Offline JAARO

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2015, 07:16:13 am »
Piotr,za tą kasę nie ma lepszego kołowrotka,może trochę ciężki ale solidny,jak coś to mam jeden na części jak by coś ci padło,nie zepsuł się,miał wypadek ;D
C&R

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2015, 01:55:18 pm »
Dzięki Jarek
Też sie cieszę zbędzie potrzeba jakiejś części to się odezwę.  A mam jeszcze do ciebie pytanie w zwiazku z zawodami czy na rzekę lepsza jest żyłka czy plecionka czy nie ma to znaczenia. Piszę tak bo nie mam za dużego doświadczenia w spiningu na rzece.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2015, 01:57:07 pm wysłana przez peter0603 »

Offline JAARO

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2015, 08:29:52 pm »
Piotr jeśli pytasz o zawody w Derby to ja polecam plecionkę,sporo zaczepów a szczupakowi raczej nie przeszkadza,
C&R

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2015, 09:05:48 pm »
Cześć Jarek
Dzięki, wiem że to nie jest ten dział na te pytania ale czy mógłbyś po krótce scharakteryzować rzekę Derwent na której będą zawody (np. głębokość, szerokość, charakter wody, ewentualne ryby oprócz szczupaka na które można się nastawić). Ty już tam byłeś wiele razy ale tal jak ja pewno będzie kilka osób pierwszy raz.
Z góry wielkie dzięki i do zobaczenia.
Piotr

Offline JAARO

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2015, 09:43:19 pm »
Piotr ogólnie bardzo fajna rzeka w wielu miejscach raczej dzika,chodź są stanowiska i  nie ma problemu z dostępem do wody,raczej głęboko ale są tez płytsze miejsca,oprócz szczupaka i okonia są piękne klenie i brzany.
C&R

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2015, 10:11:29 pm »
Są też pstrągi i trafił się nawet Łosoś jednemu z lokalnych kolegów w tym lub zeszłym sezonie.  Nie pamiętam dokładnie.  Generalnie rzeka nie należy do najprostszych.  Ja tam byłem 2 razy i 2 razy blank ;-) ale oba te razy ubzduralem sobie jakieś dziwne metody wiec sam sobie winny jestem :-P Aczkolwiek wiele ryb tam nie pada nigdy. Ale imprezy są świetne :-)

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 02, 2015, 10:12:47 am »
Ja tez kupowalem w niemczech na Amazonie. Z przesylka wyszlo cos kolo 70 funtow. W Anglii (jezeli wogole znajdziesz) to bedzie ok 100. Czyli cena super. Ja go uzywam do lowienia duzymi obrotowkami i ciezkimi gumami i wszystko gra i buczy (czyli jest cichutko i bez chrzestow;))

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 02, 2015, 10:12:24 pm »
Dzięki Michał
Włąśnie dziś do mnie dotarł i już na sucho pokręcony- fajnie chodzi i myślę że będę z niego bardzo zadowolony do cięższego spina.
Dodatkowo zafundowałem mu dziś po pracy pletkę Power Pro 0,28 135m.
Przygotowania idą całą parą.
Pozdrawiam

Offline Alzak

• Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 31, 2016, 08:49:42 am »
Witam,

Gdzie w UK w chwili obecnej mogę zakupić Reda 10300?  w przystępnej cenie?

Offline Jumperradom

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 31, 2016, 09:04:02 am »
Pozdrawiam Tomek

Offline Alzak

• Full Member
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 31, 2016, 10:19:55 am »
No to jest niestety nie z UK a w razie problemów nie chce mi się użerac z kimś w innym kraju... Chociaż jak nie będzie innej opcji to kto wie.

Jest jeszcze jeden sklep koło mnie co ma Redy ale tylko 100 nic większego...

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 31, 2016, 11:00:36 pm »
Dzisiaj byłem w Bobco Tackle w Leeds i mają w sprzedaży Spro red arc (w stojaku były dwa 10400 i 10300) coś koło 82 funty.
Wejdź na ich stronę i sobie zamów, bardzo dobry i znany i bardzo duży sklep na północy UK.
Pozdrawiam