Autor Wątek: Glowki bez zadziorow  (Przeczytany 576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rado

• Członkowie PAA
  • Hero Member
Glowki bez zadziorow
« dnia: Marzec 16, 2015, 10:12:15 pm »
Zastanawiam sie czy spotkal sie ktos kiedykolwiek z glowkami produkowanymi na bezzadziorowych hakach? Coraz czesciej spotykam sie z wymogami aby haczyk byl bez zadzioru. Wiem ze mozna zagiac zadzior samemu ale ciekawy jestem czy ktos produkuje takie gotowe ?

Offline Szymas00

• Newbie
  • *
Odp: Glowki bez zadziorow
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2015, 09:58:00 pm »
Nie widzialem gotowych.
Ale jak bedziesz mial klopot ze znalezieniem to moze pokusisz sie o samodzielne wykonanie. Rozmawialem kiedys z gosciem, ktory sobie sam wykonuje glowki i sobie chwali ich jakosc :)
Formy znalazlem w internecie na stronie firmy formywedkarskie pl oraz na brc.pl

S
Przyznaje ze nie czytalem regulaminu forum  :( mam nadzieje ze podanie namiarow na strone lub sklep nie jest zakazane

Offline predator-maniac

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2015, 11:49:31 pm »
Formy znalezc to nie problem ale znalezc dobre haki w dobrej cenie to jest nie lada wyczyn. Co do hakow bez zadziorowych hakow do glowke nie ma zandego producenta powiedzmy wysoko skalowego. Byc moze jest jakas mala firma np. w japonii ale watpie. Kiedys czytalem ciekawy artykul chlopakow ktorzy testowali zadziorowi i bez. Wnoski byly proste sa tak samo skuteczne a jesli dasz luz rybie to z obywdu rodzaji ryba spadnie . Ale padl tam ciekawy wnioske ze ryba na haczyku bez zadziorowym potrafi sie kilka  razy sie przepiac w trakcie holu.

Offline pearch87

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2016, 10:07:29 pm »
I to jest prawda bo nieraz WidIalem jak ryba jest zapieta za np górna warge a po salcie w powietrzu juz za dolna. Mialem tak głównie wtedy gdy byłem na łowiskach gdzie wymagają bezzadziorowe haki.  Robi to szczupakowi tak naprawdę większą krzywdę niż zadzior bo zamiast jednej dziury ma 5