Autor Wątek: Okuma Black Rock i Penn Battle II nadaje się do jerkowania?  (Przeczytany 1916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brygiel

• Członkowie PAA
  • Full Member
Odp: Okuma Black Rock i Penn Battle II nadaje się do jerkowania?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 07, 2015, 06:57:53 am »
Mam jedno jekowe łowisko,które łamie wszystkie stereotpy,ponieważ przynętę trzeba miotnąć z 70m  :-[ do tego mam kij 3 metrowy i linkę 0.12  ,a pajki biorą że aż miło ;)Troszkę trudniej technicznie jerka poprowadzić ,ale da radę

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 08, 2015, 08:11:04 pm »
A gdzie takowe eldorado znalazłeś? :)
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...
https://www.facebook.com/SpinKris-Fishing-Team-963747093686409/

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 10, 2015, 11:30:55 pm »
Kris czy już mazz tą okumę Black Rock i czy jest to ostatecznie 2.7m 7-30g i jak ci się sprawuje.  Czy jak będziesz 21 na rudyard to będziesz ją miał ze sobą bo chętnie bym podjechał zobaczyć.  Obecnie to jest mój faworyt bo w niedługim czasie planuję zakup właśnie  wędki o takich parametrach a nie chcę na ślepo kupować.
Pozdrawiam

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2015, 08:45:45 am »
Tak mam ;) będę ja miał nad wodą bo nie mam innej. :) przydała by się krótsza na łódkę.
Mi się wędka podoba, celnie się rzuca (w szuwary  ;) ) można nią podziękować . Tylko parę razy nią łowiłem, pracuje fajnie  akcja szczytowa przy obciążeniu jakie miała na razie to max 8.5kg pracowała cała. Jak będziesz to sam zobaczysz.
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 11, 2015, 12:42:36 pm »
Dzięki Kris to fajnie że jesteś zadowolony podjadę to sobie oblukam i moze dzieki temu zamówię wcześniej.  Bo na razie planowałem ze ją zobaczę jak pojadę na święta a kupie w styczniu ale wygląda ze Mikołaj przyjdzie wcześniej. Chcę zamówić tak jak ty z fishing mart w Pl.
do zobaczyska nad wodą

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 11, 2015, 12:53:17 pm »
Powiem ci ja miałem pecha bo czekałem dwa tygodnie dłużej. firma z której  fishing.mart.pl korzysta się pogubiła i zapomniała o mojej wędce nie wiedzą jak to się stało)  :o  dopiero jak  sprzedawca dał mi nr:Tel...  to się obudzili ( a w zasadzie to ja ich obudziłem )przepraszali itp..... no ale czekałem za długo oczywiście nie z winy  fishing.mart.pl.  ;)
Chociaż mi zależało na szybkiej dostawie  fishing.mart.pl tez trochę przeciągnęli bo ja zapłaciłem w czwartej a oni wysłali dopiero we wtorek zamiast w piątek maksymalnie w poniedziałek powinni  8)
Ale zapakowane solidnie w karton w kartonie rura tekturowa a w niej wędka i foli z bąblami czyli solidnie, Myślałem na porządku że przewoźnik zniszczył wędkę i teraz  nowa kombinuje ze tak długo dostawa trwała, a oni zwyczajnie zapomnieli lol , jak zadzwoniłem to sprawdził i mówi o borze  bardzo przepraszamy jutro do godziny 12:00 będzie na 100% i nie wiemy czemu jeszcze nie dotarła  :P  w komputerze mamy ze wyjechałem  do mnie 8 dni temu ale nie wiemy czemu nie dotarła itp. ....
Jak przyjedziesz to się trochę nauczę od mistrza :)  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2015, 01:00:20 pm wysłana przez SpinKris »

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 11, 2015, 01:26:55 pm »
Cześć Kris
dzięki będę i przywiozę mojego casta to ci go pokażę . Jak już kilka rzeczy zamawialem z fishing mart i nie mialem problemu.  A ze mnie żaden mistrz dopiero jednego szczupaka ponad metr złapałem w życiu to ten na zdjęciu właśnie na rudyard ale na wiosnę jak siedzą na płytkiej wodzie gdzie leszcze się trą. Do zobaczyska