Autor Wątek: prosba o pomoc  (Przeczytany 645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krzysiekrwd

• Newbie
  • *
prosba o pomoc
« dnia: Sierpień 19, 2015, 08:30:47 am »
Witam  mam nadzieje ze pisze w dobrym topicu  zwracam  sie z prosba  do kolegow  wedkarzy  ,
w tydzien  temu w Polsce  odbyly  sie zawody  charytatywne  Karpiarze  Martynce  z ktorych  cale pieniazki  co roku  sa przekazywane  na rehabilitate chorej  corki  karpiarza niestety w niedzielny  poranek  zawodników  obudzil  prawie  huragan  który  zmasakrowal  sprzet  czesci  chlopakow  , czesc  z nich stracila  prawie caly sprzet....wpadłem na pomysl zorganizowana pomocy w odkupieniu  choc  po czesci  tego sprzetu zwracam sie do was z goraca  prosba o pomoc w zbiurce  pieniedzy do akcji wlaczylo  sie juz wie lu naszych kolegow  po kiju  oraz klubow  miedzy innymi  Karp squad uk i polski klub karpiowy wszelkie wplaty  prosze  dokonywac  na pay pal krisdriver1980@gmail.com  pieniazki  bede zbierac przez  dwa tygodnie potem zostana  przelane  na konto organizatorow a ci podziela  je wedlug  zniszczen  po przelaniu  pieniedzy oczywiscie  wkleje tutaj screan  shot mojego pay pala oraz dowodu  przelewu  , w dopisek na pay pal prosze wpisac nazwiska I dopisek karpiarzom  za pomoc z góry  dziękuję  , pokazmy  ze choc mieszkamy  daleko od Polski to mamy tak samo wielkie serca dziekuje

Krzysiek Frask

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
Odp: prosba o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2015, 09:24:53 am »
Hey dobra inicjatywa.

Napisz jeszcze z jaki tytul dodac przy wplacie. Ja osobiscie moge oforowac niewiele w tym miesiacu ale wplace minimum 10.
Rozumiem ze pomagamy karpiarza a nie Martynce tym razem ;)
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline krzysiekrwd

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2015, 09:31:11 am »
 kazdy  funt  sie liczy   dziekuje w tytule imie  nazwiska :-)

Offline krzysiekrwd

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2015, 08:19:40 pm »
Dzieki wielkie  Kuba  puki co jestes jedyna osoba z górna PAA  która  pomogla  dzieki