Autor Wątek: Brzana, klenie i leszcze – Trent 23.06.2015  (Przeczytany 545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
Brzana, klenie i leszcze – Trent 23.06.2015
« dnia: Lipiec 29, 2015, 10:55:20 pm »

Pierwsza wyprawa na rzekę Trent w tym roku. Z powodu niskiego stanu rzeki i pogody, brzana nie żerowała tak jakbym sobie tego życzył. Udało się jednak pojmać to i owo :-) Tym razem aktywniejszy był kleń.
Ciekawa sesja, kolejne doświadczenie z łowienia na szybkiej i głębokiej rzece zdobyte!

http://polish-anglers-association.co.uk/paatv/brzana-klenie-i-leszcze-trent-23-06-2015-czesc1/
http://polish-anglers-association.co.uk/paatv/brzana-klenie-i-leszcze-trent-23-06-2015-czesc2/

Kolejne dobry film instuktarzowy Lucjana
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline Tomek.Darlo

• Członkowie PAA
  • Full Member
Odp: Brzana, klenie i leszcze – Trent 23.06.2015
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2015, 05:56:45 pm »
Fajne filmy. Oglądałem popijając piwko i wprawiłem się w taki nastrój jakbym tam był 8)
Luk , tekst " 100 białych z procy we frajera na barce" - rewelacja ;)

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2015, 08:19:08 pm »
Dzięki! :)
Niestety trzeba uważać tam, niektóre jachty są szybkie i wyskakują szybko zza zakrętu. Nie jest łatwo szybko wyciągnąć dwa kije. Raz jednego gościa mocno przeklinało kilku wędkarzy, płynął jakby złośliwie zahaczając o zestawy. Ja zawsze uważam, że jak na takiej łodzi są kobiety, to porcja białych wystrzelonych na pokład zrobi swoje, gościowi odechce się nękania wędkarzy :)
Pozdrawiam!

Offline Mario

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2015, 05:00:44 pm »
Na ostatniej mojej wyprawie na Trent widzialem ja dwa dziady sie scigaly, kto pierwszy do lock-u, szli leb w leb,  a za nimi jeszcze 8 lodek, mozecie sobie wyobrazic co sie dzialo. Jeden wedkarz  ie wytrzymal i cisnol czyms w jednego z uczestnikow wyscigu..... wygladalo to na kamien, ale nie jestem pewny...... oczywiscie nawet nie zwolnili, poplyneli dalej jakby nigdy nic...... szok!!!