Autor Wątek: Charter Boats  (Przeczytany 630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CNCRob

• Jr. Member
  • **
Charter Boats
« dnia: Marzec 19, 2015, 05:54:33 pm »
Jakiś czas temu na mierzyłem stronkę, gdzie można wyczarterowac łódź lob miejsce na niej. Jeszcze tego nie próbowałem ale w tym roku mam w planie, może ktoś tej stronki używał?
http://www.charterboats-uk.co.uk/unitedkingdom/

Offline Prezes

• Jr. Member
  • **
Odp: Charter Boats
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2015, 10:33:09 pm »
Rob takich charterów jest bardzo dużo w UK postaraj się poszukać na lokalnym forach angielskich opini o nich ,to cie uchroni od wyrzucenia pieniędzy w błoto :o

Offline Chers84

• Członkowie PAA
  • Newbie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2015, 08:42:01 pm »
witam polecam stronke www deepseafisfing.uk

Offline Paulus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2015, 10:14:34 am »
Ja używałem obydwu stron - w większości przypadków są na niej dokładnie te same łodzie/kutry. Po pewnym czasie zacząłem traktować jednak je jako tylko i wyłącznie źródło numerów telefonów do szyprów - większość ocen, opinii itp jest niestety wystawiana przez kumpli/znajomych i rodziny.

Tak naprawdę spośród tych wszystkich wypraw, na których byłem ja, bądź znajomi, których opinii ufam to udało mi się znaleźć dwóch (!!!) szyprów, którzy faktycznie wiedzieli, co robią.
Reszta, zwłaszcza tych, którzy oferują łowienie na kotwicy (ground fishing) raczej wie niewiele i bazuje głównie na tym, co gdzieś, ktoś, kiedyś im powiedział, że w takim to a takim miejscu bierze.

Na jednej z pierwszych wypraw wypłynęliśmy z portu i ja swoim zwyczajem zaczynam wypytywać szypra co, gdzie i na co... Koleś zbladł i powiedział - wrzucimy dużo różnych przynęt do wody i zobaczymy, co się stanie..... okazało się, że łódkę dostał w spadku po Tacie i w wolnych chwilach pływał z ludźmi na ryby... na co dzień będąc builderem..

Swoją drogą ground fishing już odpuściłem - preferuję wraki i mid channel banks. Może nawet pokuszę się o opisanie metody łowienia z wraków....  8)