Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomaszek

• Newbie
  • *
Witam
« dnia: Lipiec 02, 2015, 11:50:23 am »
Witam.

Na imię mam Tomek (39 lat) i od 3 lat mieszkam w UK. Wędkuję od zawsze - tradycja rodzinna! W Polsce spławik, spining i trochę gruntu, w UK głównie grunt i czasem spining na kanałach (chciaż już szukam sprzetu do wagglera). Mieszkam we wschodnim Londynie a łowiska, na które uczęszczam to Bury Hill Fisheries, Thames Water Walthamstow, Newland Hall i Fennes Fishey (Essex). Posiadam membership's na Bury Hill (Old Lake Only), co daje mi możliwość nocnych zasiadek na tym jeziorku (z gościem). Gdyby ktoś był chętny posiedzieć wspólnie nad wodą / lub po prostu szukał trnasportu -zapraszam :).

Offline Rado

• Członkowie PAA
  • Hero Member
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2015, 12:00:01 pm »
Witaj Tomek i rozgosc sie!

Napisal bys troche o tych zbiornikach na Thames Water Walthamstow. Mamy opcje zorganizowania tam jakiejs Londynskiej imprezy wedkarskiej i wybieralem sie tam juz chyba 3 razy zeby obejrzec miejsce i pogadac z zarzadcami (pomysl wyszedl wlasnie od nich) ale za kazdym razem cos staje na przeszkodzie!

Offline Tomaszek

• Newbie
  • *
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2015, 03:05:19 pm »
Oj Rado, ale mi zabiłeś ćwieka :) - jak coś źle napiszę to nie bedzie imprezki ...!

Wszystkie informacje na temat poszczególnych zbiorników, ich głębokości, tego co w nich pływa i zasad jakie na nich obowiązują znajdziesz na stronie http://www.thameswater.co.uk/about-us/16821.htm. Więc nie ma sensu tego przepisywać. Nie wiem jakie są twoje wymagania co do zbiorników żeby zorganizować na nich imprezkę :) (niestety nie uczestniczyłem jeszcze nigdy w żadnej imprezie wędkarskiej) - więc zdecydowanie polecam odwiedzić je osobiście.
Pomijąc organizację imprezy ja osbiście polecałbym tę wodę tym, którzy poszukują dużego karpia lub leszcza, a odradzał tym, których interesuje "multi-catch".

Chociaż ... woda to woda ... impreza to impreza ... czy jakakolwiek impreza w doborowym wędkarskim towarzystwie może być nieudana, albo czy też jest woda, która nie nadaje się na imprezę w tym samym towarzystwie? :)