Autor Wątek: Artykuły z WMH  (Przeczytany 484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarcinWMH

• Newbie
  • *
Artykuły z WMH
« dnia: Czerwiec 26, 2015, 10:13:18 am »
Cześć
Na wstępie przepraszam że tak długo musieliście czekać na zamówione artykuły. Wynikało to w sporej części z problemów techniczno-organizacyjnych,  a chciałem wysłać wszystko naraz. W końcu zdecydowałem się wysłać najpierw to, co już mam żebyście nie czekali dłużej i dziś do Lucjana poszła paczka z 2 artykułami: "Boczny trok w rozmiarze XXL" i "Drop shot na leniwe okonie".
Z pozostałymi dwoma jest problem z przyczyn technicznych, w które nie będę się w tym momencie zagłębiał.
"Dodatkowy bodziec" - gotowy do wysłania, ale nie mam możliwości szybkiego odzyskania z archiwum zamieszczonych w nim  zdjęć przynęt. Tzn - sam tekst + zdjęcie z rybą. Wysłać w takiej postaci czy wolicie wybrać jeszcze raz?
"Brzana dla wytrwałych" - ten materiał w ogóle jest nie do odzyskania bez kłopotliwych i długich zabiegów technicznych. Proponuję, abyście wybrali coś innego z numerów od 81 do 104.
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za utrudnienia.
Marcin Wosiek
WMH
PS - to jest moje drugie konto na Waszym forum,  gdyż poprzednie po prostu znikło  :(

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
Odp: Artykuły z WMH
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2015, 09:07:17 pm »
Czesc!
Super ze wreszcie beda jakies artykuly:D Szkoda ze tego o brzanach nie da sie odzyskac;( (chociaz przepuscimy skan przez OCRa i moze uda sie wydlubac..:DD)

Co do konta - to mielismy drobne problemy i uznalismy ze lepiej zmienic silnik forum niz kombinowac i niestety wszyscy musieli sie przerejstrowac. Czesc ludzi przeoczyla wiadomosc... Fajnie ze zarejestrowales sie na nowo!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2015, 09:09:17 pm wysłana przez michald »

Offline Rado

• Członkowie PAA
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2015, 02:09:37 pm »
Dzieki wielkie!

Luk trzeba wrzucac ASAP. Jak nie masz czasu to podeslij do Michala on ma wiecej przerw w pracy!

Dzieki!!!

Offline MarcinWMH

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2015, 11:10:17 am »
z przepuscimy skan przez OCRa i moze uda sie wydlubac..:DD)
w tym akurat przypadku nie widzę przeciwwskazań, żebyście to zrobili, jeśli bardzo zależy Wam na tym artykule. :)
tak czy inaczej, czekam na decyzję w sprawie pozostałych.