Autor Wątek: Dyskryminacja??  (Przeczytany 989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szymon82

• Hero Member
  • Nie szaty zdobią człowieka.
Dyskryminacja??
« dnia: Maj 24, 2015, 09:05:57 pm »
Witam! Chcialem sie was zapytac o zdanie... Mianowicie znajomi wybrali sie na jedno z okolicznych lowisk karpiowych... lapalismy tam od kilku dobrych lat i nigdy nie bylo jakiegos problemu... Do teraz :( Po przyjezdzie na miejsce zaczyli sie rozkladac jak zawsze to robilismy... Po kilku minutach pojawia sie jeden z opiekunow i mowi ze zmienil sie wlasciciel lowiska i nie mozna juz tam lapac... Ze tylko dla klubowiczow jest teraz to lowisko i ze w razie jakichkolwiek watpliwosci prosi by zadzwonic do wlasciciela... Tak tez zrobili w sluchawce wlasciciel slyszac (obcy) jezyk powiedzial ze to jest teraz prywatny zbiornik i tylko klubowicze posiadajacy roczny bilet moga tam lowic po czym sie rozlaczyl. Na wjezdzie stoja tabliczki z info na ktorch pisze  ze mozna wybupic normalcie dzienny bilet w wysokosci 7f... Byl jednakze z nimi znajomy anglik i poprosili go o zadzwonienie i zapytanie czy moze tam sie rozlozyc. Ten sam pan zapytal gdziecznie czy jest sam a gdy ten odpowiedzial ze tak powiedzial mu ze oczywiscie i poprosil go tylko o wykupienie day ticketu... Co o tym sadzicie?? Czy mozna to gdzies zglosci??
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2015, 09:41:40 pm wysłana przez Szymon82 »
C&R

Offline maniek

• Członkowie PAA
  • Hero Member
Odp: Dyskryminacja??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2015, 09:22:41 pm »
No to bardzo przykra sytuacja.sadze ze można to gdzieś zgłosić zwłaszcza ze macie światka, który został wpuszczony bez żadnych problemów a i tabliczki nic nie mówiące o łowieniu tylko dla klubowiczow.

Offline Szymon82

• Hero Member
  • Nie szaty zdobią człowieka.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2015, 09:54:45 pm »
Ja to w szoku bylem gdy to uslyszalem dzisaj :(((
C&R

Offline kiszczu

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2015, 01:35:03 am »
Przykre ale sie zdarza. Z 10 lat temu wertowano mi torby, 3 razy na tym samym lowisku tylko dlatego ze bylem z Polski. Po 3 razie wlasciciel dal mi jasno do zrozumienia ze nie chca mnie tam widziec. Wiecej juz tam nie zawitalem, zreszta odechcialo mi sie wedkowac przez dlugi okres na wodach Day Ticket.

Offline Peter 54

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2015, 09:29:47 am »
Dobrze by było otworzyć osobny temat i dokładnie opisać to miejsce, właściciela wody i przestrzegać innych aby omijać takie łowiska.
Przykro czytać takie posty ale życie jest tylko życiem.
 :-[

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2015, 10:00:55 am »
Poczekajmy aż wróci Rado. Do gości trzeba napisać list, i jeżeli nie będzie odpowiedzi lub będzie ona 'kiepska' - wtedy umieścimy ich na naszej czarnej liście. Normalnie nie ma mowy o tym aby ktoś zabraniał Polakom łowienia gdzieś, prawnie jest to jazda po bandzie. Ale nie ma sensu łowić tam gdzie nas nie chcą. Przykre - ale nie zostawiajmy tego... Mam nadzieję, że nasz prezes tutaj zadziała jakoś :)
Pozdrawiam!

Offline kiszczu

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2015, 12:00:04 pm »
Musze dodac ze zle sie wyrazilem jesli chodzi o wode na ktorej mialem problem. Bylo to na Wood Lane Fishery w Iver a z powyzszego postu mozna wnioskowac ze bylem na tym samym miejscu co chlopaki od szymona.

Offline Rado

• Członkowie PAA
  • Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 31, 2015, 10:59:03 am »
Szymon zdzwonimy sie na tygodniu! Musze znac dokladnie opis sprawy i zacniemy dzialac! Sytuacje takie nie powinny  miec miejsca i uwierz mi ze napewno nie pozostawie tego bez zalatwienia i wyjasnienia.

Pozdr

Offline Marcuss

• Członkowie PAA
  • Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 31, 2015, 07:26:18 pm »
no prezes wrocil z kranca swiata :P
Korzystaj z zycia tak, by na starosc miec o czym wnukom opowiadac :D