Autor Wątek: pudelko na akcesoria  (Przeczytany 776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
pudelko na akcesoria
« dnia: Maj 21, 2015, 10:06:02 pm »
Panowie, ostatnio zaczynam lubic minimalizm. Przez zime dopracowalem swoj zestaw na trupka (wyszlo jedno malenkie pudelko z 6 przegrodkami + tuba na przypony) i teraz zabieram sie za to co biore ze soba przy lowieniu na splawik i grunt.
Aktualnie woze ze soba 2 plastikowe pudelka (takie: http://www.ebay.co.uk/itm/Fishing-Tackle-Bit-Box-System-6-Small-1-Large-for-hooks-swivels-rigs-shot-etc-/140879590773?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item20cd13f575) prawie pelne roznego badziewia.

Myslalem zeby troche sie przepakowac i zmienic to wszystko na jedno pudelko, ale mam problem z upychaniem "niekwadratowych" akcesoriow jak np koszyczki czy ciezarki. Przegladajac jebaja znalazlem takie cos:
http://www.ebay.co.uk/itm/TF-Gear-Hardcore-New-Chod-and-Zig-Wallet-/380925155491?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item58b0e898a3
po wywaleniu polowy szpulek na zigi chyba sie nada....

Myslalem tez nad czyms takim:
http://www.ebay.co.uk/itm/New-Storage-Bag-Bivvy-Table-System-Tackle-Box-With-Legs-Carp-Coarse-/201186960979?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2ed7ad6653
ale jednak wolalbym cos mniejszego, co moge wrzucic do zwyklej torby razem z termosem i kapitanem morganem;]

Jakies opinie albo sugestie? Chetnie zobacze tez co bierzecie ze soba nad wode i jak to pakujecie.

Offline maniek

• Członkowie PAA
  • Hero Member
Odp: pudelko na akcesoria
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2015, 10:16:34 pm »
Michał ja mam ten wallet z TF gear.niestety jest za mało miejsca,nie mieszcze sie. chyba za dużo mam tego wszystkiego ::)

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2015, 11:59:47 pm »
Ja mysle ze zmiescilbym sie w jedno pudelko - poza ciezarkami i koszyczkami. Chce zmniejszyc ilosc rzeczy i troche je przepakowac (np zapasowe haczyki trzymac w woreczkach a nie w pudelku). Wtedy moze mi sie uda upchac wszystko w taki wallet...

Jak z jakoscia? szczegolnie zamki mnie interesuja...

Offline maniek

• Członkowie PAA
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2015, 09:06:00 am »
jakość oceniam na dobrą mam już trzy sezony i zamek nadal jak nowy ;)  a jeśli masz zamiar trzymać ciężarki i koszyczki oddzielnie to powinien być ok.

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2015, 11:02:14 am »
dzieki, pomysle i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 27, 2015, 07:53:47 pm »
No wiec zamowilem to pudelko. Dotarlo i ... zmiescilem wszystko:) Ogolnie rozmiar ok 1.5x wieksze niz typowe plastikowe pudelko. Wmiare przemyslane przegrodki (w jedna wchodza 4 plastikowe pudelka - idzie ich upchac lacznie 12, w plastikowym pudelku max 6), po wyjeciu szpulek na zigi mamy miejsce na kolejne 12, lub kombinacje innych rzeczy w stylu koszyczki, szpulki itp. Ogolnie po zrobieniu drobnych porzadkow upchalem zawartosc 2 plastikowych pudelek w tmy koszyczki i ciezarki i jeszcze zostalo miejsce na 3 szpulki do chodow/zigow.

Offline maniek

• Członkowie PAA
  • Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 27, 2015, 08:47:15 pm »
No to gicior,ze odpowiada Tobie te pudełko.powiem,ze ja tez zrobiłem porządki i zmieściłem sie i mam jeszcze kapki miejsca,ciekawe na jak dlugo ::) tylko ja nie dam rady włożyć koszyczków i ciężarków,bo mam z 5kg tego ;D rzeki otwierają sie niebawem Brzana brzana brzana ;D

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 27, 2015, 09:27:26 pm »
koszyczkow na rzeke nie licze;] na to to osobne wiaderko mam:P