Autor Wątek: Daiwa Megaforce Jigger Spin 2.60m / 3-18g  (Przeczytany 1450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arecki1975

• Newbie
  • *
Daiwa Megaforce Jigger Spin 2.60m / 3-18g
« dnia: Maj 03, 2015, 07:57:15 pm »
Witam. Koledzy miał ktoś  tego kijka  w rękach? Szukam jakiejś opini o tym kijku  i porady czy warto kupić. Zaznaczę, że kijek ma być pod okonie. Pozdrawiam.

Offline chyliasz

• Newbie
  • *
  • Born To Fish
Odp: Daiwa Megaforce Jigger Spin 2.60m / 3-18g
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2015, 10:04:14 am »
Witam - mam ten kijek i sprawdza sie w 100% nie tylko na okoniach. Przytulilem na niego sporo szczupakow w granicach 3-6kg. Wedka wizualnie bardzo ladna i atrakcyjna cenowo ale podobno w tym modelu przelotki lubia sie posypac ( wiem z innych forow wedkarskich )

Jest kijek polskiej firmy Dragon "MILLENIUM" Perch  2.75 / 4-18gr  bardzo szybka akcja. Poczytaj wiecej o tym kiju ale mozesz brac w ciemno i nie bedziesz zawiedziony .

Polamania kija

Offline Catrol

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2015, 11:26:34 am »
Chyliasz, a ten Dragon dałby radę przy podbijaniu gumek 6-7 cm z główką 7-8 g ? Czy już będzie przechodził w "gumową kluskę" ? :)
Nigdy nie miałem w ręku tej serii Dragona, a jestem ciekaw czy sprostałby kanałowym sandaczom łapanym "na lekko" :)

Offline chyliasz

• Newbie
  • *
  • Born To Fish
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2015, 09:51:36 pm »
Sorry ze tak pozno odpowiadam ale laptop mi padl i nie mialem mozliwosci. Ja lowie najczesciej na 9cm gumy z glowkami 6-9gr i kij ma jeszcze spory zapas , mimo ze to kij typowy pod okonia to uzywam go glownie do polowu szczupakow . Dodam jeszcze ze to wklejanka. Tak jak mowilem to jest bardzo szybki kij i nie ma tutaj mowy o akcji "kluska". Najlepiej osobiscie sprawdzic w sklepie zanim kupisz , moim zdaniem to bardzo dobry kij warty uwagi.

Pozdro i polamania kija

Offline Catrol

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2015, 10:23:15 pm »
Ja z kolei lubię wklejanki Mikado, niektóre też bywają szybkie...ale czasem jak przekroczę połowę c.w to kijek gaśnie i zaczyna się robić kluska :/ Stąd to pytanie ;)

Myślę nad tym patykiem :)  A jeszcze jedno - czy w Twojej wersji 2.75 M   c.w 4-18 g pierwsza przelotka też jest taka ogromna jak w 3.05 M ? :)

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2015, 10:53:20 am »
Żeby nie było bałaganu, tekst o boga gripie przeniesiony do nowego wątku tutaj: http://forum.polish-anglers-association.co.uk/index.php?topic=318.msg2323#msg2323