Autor Wątek: Szukam kijka  (Przeczytany 673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kudlaty1

• Hero Member
Szukam kijka
« dnia: Maj 02, 2015, 10:28:38 pm »
Szukam dobrego kija do spina 2.4m do gum okolo 6" z glowkami 15-20 gram,fast, x-fast action.Myslalem o Foxie ultron spinning-luries 20-50 i Fox Rage ultron N shad 14-42 ale nie wiem czy nie beda za delikatne.Widzialem je tylko w katalogu.Macie jakies opcje i pomysly?

Dzieki

Offline lesny69

• Członkowie PAA
  • Jr. Member
Odp: Szukam kijka
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2015, 09:47:53 am »
kolego z Dragona masz Guide Select - serii raczej nie trzeba reklamować - model reno killer dł. 2.45m c.w 18-50 akcja X-Fast.

Offline kudlaty1

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2015, 10:01:04 am »
Dzieki Lesny69,bede mial go na uwadze i pozniej sprawdze na necie specyfikacje.pozdro  ;)

Offline Mario

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2015, 08:58:58 pm »
BDB seria wędek za dobre pieniądze. Kacper łowi na jedną z tach wędek guide select i jest naprawdę fajna, lekka, szybka i do tego ma moc. Kacpra kijek ma c.w. do 35gr ale wytrzymał ostatnio naprawdę długi hol dużej ryby i nawet się nie zajęknął....... polecam  ;)
Ty Sebastian chcesz do 50gr, myślę że to będzie już konkretna rakieta. Lub....... jak masz trochę za duzo kasy i nie wiesz co z nią zrobić, to polecam wybór kijka z pracowni.

http://www.fishingcenter.com.pl/index.php

ten - HS1025F   lub ten - MB846

Offline kudlaty1

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2015, 10:14:57 pm »
Dzieki Mariusz.wezme pod uwage.szukam jednego a dobrego.Mam juz dosyc polsrodkow.Wiem konkretnie co chce i tym sie bede kierowal.Chyba zrobie sobie na zamowienie tak jak wyslales linka i bede mial swiety spokoj.pozdro  ;)