Autor Wątek: Wędkowanie zawsze z pozwoleniem.  (Przeczytany 866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
Wędkowanie zawsze z pozwoleniem.
« dnia: Kwiecień 29, 2015, 12:08:44 pm »
Kolega Rado napisał na Facebook.

A wiec okazuje sie ze wedkowanie bez pozwolenia od klubu rowniez zakonczyc sie moze sprawa w sadzie. Do tej pory kazdy myslal ze to do klubu nalezy postepowanie gdy ktos wedkowal bez biletu i w najgorszym wypadku konczylo sie to wyrzuceniem z lowiska. Okazuje sie jednak ze wedkowanie bez biletu to kradziez praw do wedkowania i sytuacja ktora trzeba zglaszac na Policje tak samo jak kradziez wszystkiego innego. Nie potrzeba tutaj dowodow ze ryba zostala zabrana lub nawet zlowiona. Sam proceder wedkowania bez biletu jest przestepstwem. Swietna wiadomosc dla klubowych bailifow ktorzy mieli bardzo zawiazane rece!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2015, 02:54:49 pm wysłana przez KubaT »
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline kudlaty1

• Hero Member
Odp: Wędkowanie zawsze z pozwoleniem.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2015, 05:54:07 pm »
I swietnie!Teraz jak cos to tylko telefon na policje i po sprawie  ;D

Offline Daavid

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2016, 01:08:45 am »
Od siebie dodam, że można sobie wyrobić duplikat zagubionej "rod licence". Koszt takiej "usługi" to 5 funtów, a zalatwia się telefonicznie. Prawie zamówiłem, na szczęście licencja znalazła się :)

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2016, 08:44:48 pm »
Mnie niedawno kontrolowali i nie miałem nic przy sobie okazało się że mam portfel w domu  :-[ poprosił o imię i nazwisko po czym czekałem jakieś 10min i odpowiedz była wszystko w porządku ;) wiec mogą to sprawdzić  nie posiadając dokumentów przy sobie.  ;)
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...
https://www.facebook.com/SpinKris-Fishing-Team-963747093686409/