Autor Wątek: Wędki z pracowni  (Przeczytany 2057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mario

• Sr. Member
Wędki z pracowni
« dnia: Kwiecień 06, 2015, 08:39:32 pm »
Wedki na zamówienie.

Jak wieleu z Was wie, jest opcja zbudowania sobie wedki na zamówienie. W Polsce i jak w innych krajach powstały pracownie które buduja wedki na zamówienie klijenta. Są to zazwyczaj wędki na bardzo dobrych i mocnych blankach, Batsno, Talon i wiele innych. Wedki takie różnią się od seryjnej produkcji, jakość  wykonania oraz dobór komponentów nie pozostawia złudzeń że taka "nie seryjna" wędka jest lepsza, trwalsza i najczęściej posiada dożywotnią gwarancję. Dobór blanku, komponentów i ostatecznego wykończenia możemy dopasować do własnych upodobań. Zaczynając od rodzaju i koloru rękojeści, poprzez uchwyt do kołowrotka, rodzaj przelotek i na kolorze omotek kończąć, wszystko czego dusza zapragnie. Można sobie zbudować wędkę w pracowni jaką tylko chcemy, wszystko zależy od naszej wyobrażni i zasobnośći portfela. Wybór jest naprawdę wielki, pracownie są naprawdę dobrze wyposażone i niczego nam nie braknie. Osobiście posiadam 3 wedki robine w pracowni. Jestem z nich zadowolony w 100%, jakość materiałów i jakość wykoniania nie pozostawia złudzeń...... Ceny wędek nie mószą być wcale wysokie, spokojnie już za 500zł mozna zbudować sobie kijek na dobrym blanku.

Jeśli ktoś z Was będzie miał ochotę spróbować dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszam do pracowni Fishing Centre Ireneusza Matuszewskiego z Warszawy. Własnie tam zamawiałem swoje kije i tak jak wcześniej pisałem jestem z nich w pełni zadowolony.

http://www.fishingcenter.com.pl/

list=FLkmjF_iGVbUm43Jgupgp5jw&index=7

PS. Jeśli macie jakieś inne pracownie, które polecacie, wpiszcie je poniżej. Dodajcie kilka słów na temat wedek jakie posiadacie zbudowanych na zamówienie i wyrażcie swoje zdanie; dlaczego warto, lub nie warto, zamawiać wędek z pracowni.

Offline Marcuss

• Członkowie PAA
  • Sr. Member
Odp: Wędki z pracowni
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2015, 10:04:29 pm »
super ze to wrzuciles sam od dluzszego czasu zastanawiam sie nad wlasnie stworzeniem swojego unikalnego kija :D
kilku chlopakow z carp temu widzialem ze maja kije robione na zamowienie i trzeba przyznac ze jakosc wykonania jak i sama prezentacja jest fenomenalna
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2015, 08:33:52 pm wysłana przez Marcuss »
Korzystaj z zycia tak, by na starosc miec o czym wnukom opowiadac :D

Offline Hubert-PAA

• Członkowie Zarządu
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2015, 07:31:45 pm »
Ja tez mam 2 kijki z Pracowni Fishing Center...od chwili ich zakupu pozostałych 20 praktycznie nie jest mi potrzebne...

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:23:11 pm »
Hubert pozwolił mi jeden potestować w ostanii Piatek i uwiezcie mi to inny wymiar.

Taka wedka to mega sprawa - i mysle ze nie za jakies wielkie pieniadze bo ok 250-350 funtów - masz duzo wiecej i chyba na dłuzej niz kolejny patyk  do kolekcji który użyjesz raz na 2 lata. Za wodery można wiecej dac i użyć ich 3-4 razy w roku.

Ja osobiście mysle bardzo by isc w tym kierunku.
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline Rado

• Członkowie PAA
  • Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:29:41 pm »
Ja rowniez zamowilem patyk z tej pracowni w zeszlym roku. Obsluga swietna - ludzie wiedza o czym mowia. Patyk pod woblera do lowienia pstragow. Kijek czuly  a jednoczesnie mocny do zatrzymania uciekajacego pod konar kropka. Chodzilo mi o cos co zwiekszy moja odleglosc wyrzucania malych wobkow i dostalem to co chcialem. Uzywalem kijka do lowienia szczupakow i swietnie dal rade na 90 zlapanej podczas zawodow.

Offline Mario

• Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:35:27 pm »
Moc wędek z pracowni nie ma porównania do wędek produkowanych seryjnie. Jakość wykonania również.......  :)

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2015, 09:36:59 am »
Moja już w produkcji :) - już nie moge się doczekać.

Offline Catrol

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2015, 11:28:36 am »
Panowie, a czy ta pracownia podejmuje się robienia wklejanek ? Bo nie wszystkie pracownie się za to biorą :/

Offline Rado

• Członkowie PAA
  • Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2015, 11:49:12 am »
Cos zamowil Kuba? 

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2015, 12:13:05 pm »
235cm c.w. 5-19gr z Fishing Center

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 06, 2015, 11:02:26 am »
Kuba jak się kijaszek spisuje?

Też sobie zamówię tym bardziej że w porównaniu z cenami na eBay  masowej produkcji wędzisk, to 200-300f  nie drogo :)
Tylko jeszcze nie wiem jaki ^^
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...
https://www.facebook.com/SpinKris-Fishing-Team-963747093686409/

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 06, 2015, 01:29:44 pm »
Fajnie. Juz jest w produkcji nastepny troszke mocniejszy.

Offline Brygiel

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 07, 2015, 06:41:54 am »
Miałem dwie....tragicznie(z mojej winy połamane) :( ,ale jak się niszczy trzy kije na rok to w perełki nie warto inwestować ;) Znalazłem zamienniki w cenach 35-60£ i powiem szczerze,że niektóre to prawdziwe perełki...

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 07, 2015, 02:27:47 pm »
X-guide z Dragona. 2.10m , taki mam i polecam.

Offline SpinKris

• Hero Member
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 07, 2015, 07:09:20 pm »
Miałem dwie....tragicznie(z mojej winy połamane) :( ,ale jak się niszczy trzy kije na rok to w perełki nie warto inwestować ;) Znalazłem zamienniki w cenach 35-60£ i powiem szczerze,że niektóre to prawdziwe perełki...

Ja uważam że kije z tej pracowni są świetne ale nie najlepsze, bo gdyby były najlepsze to w takim razie na świecie jest masa  kretynów co kupuje kije po 1000f i więcej eBay np...

Przykład cenowy
  http://www.ebay.co.uk/sch/Rods-/179946/i.html?_sop=3
C&R > Postępowanie wg. tej zasady, tworzy wędkarza sportowcem , który wędkarskich wyników nie przelicza na kilogramy ryb w zamrażarce lecz woli trofea w postaci zdjęć z rybami, które w pełni sił odpływają z jego rąk...
https://www.facebook.com/SpinKris-Fishing-Team-963747093686409/