Autor Wątek: Deal Pier  (Przeczytany 909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aska

• Newbie
  • *
Deal Pier
« dnia: Marzec 27, 2015, 08:20:14 am »
Czesc. W dniach 6-8 kwietnia jade jak co roku powedkowac z Piera w Deal (to kolo Dover). Oplata za wedkowanie z Piera (betonowe molo) wynosi max 5f za dwie wedki za dzien, mozna wedkowac w nocy, woda tam jest gleboka i rozne ryby. Jak ktos ma ochote dolaczyc to zachecam, jak ktos ma jakies dobre rady badz aktualne wiadomosci badz rady to bede wdzieczna :D Pozdrawiam

Offline michald

• Administrator
  • Sr. Member
Odp: Deal Pier
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2015, 08:34:18 pm »
Moze sie przylacze na dzien albo 2 - mam w sumie niedaleko.

Offline Przemek Szymański

• Newbie
  • *
    • naklenie.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2015, 02:32:56 pm »
6 to Bank Holiday. Pogadam z zonka, jesli nie wymysli nic to moglbym wpasc ale pogadac i zrobic kilka zdjec. Aska podaj dokladne namiary do nawigacji.

Offline Aska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2015, 09:29:48 pm »
noo, koniecznie. 6 tego bede troche pozniej bo dopiero od jakiejs 2-3ciej (musze najpierw dojechac), Namiary do Deal Piera to CT14 6HZ Przy samaym pierze parking dobowy kosztuje jakies 7f ale za darmo mozna parkowac przy Promenade kolo Angling Club (bialy budynek z niebieskim napisem Angling club) jakies 15 min na piechote do piera wzdluz morza. Na pierze jest tez restauracja, kawa dla wedkarzy 1,5 f, 2 2 skepy wedkarskie obok, truno pregapic, jeden na pierze. Do zobazenia mam nadzieje :D

Offline Przemek Szymański

• Newbie
  • *
    • naklenie.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2015, 12:15:59 am »
Jeśli pogoda będzie ok (nie wędkarska) i nikt mi sie nie zwali do domu to będę.

Offline Aska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2015, 03:25:19 pm »
poniewaz sobie kupilam 2 nowe (krotsze i lzejsze wedki) to mam do sprzedania 3 wedki morskie oklo 2,5-3m, prawie nowki) sprzedam po 5f kazda. Bede je miala w tych dniach w Deal. poczta nie wysylam