Autor Wątek: Kluby wędkarskie okolice Leicester/Nottingham  (Przeczytany 285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PawelR

• Newbie
  • *
Kluby wędkarskie okolice Leicester/Nottingham
« dnia: Marzec 11, 2018, 09:01:17 am »
Witam
Aktualnie mieszkam w Leicester, i chciałbym powędkować w okolicy. Interesującymi mnie gatunkami jest głównie Karp i Brzana.
Wstalem dziś rano, wędki przyszykowane, ja do wyjścia na ryby a to zoonk, sprawdzam strone internetową a jeziorko kilka km odemnie zamknięte. No i dzisiaj mam połapane. W związku z tym zdecydowalem sie zapisac do clubu wędkarskiego zeby miec wieksze pole do popisu z łowiskami. Strasznie spodobała mi sie rzeka Trent w okolicach Nothingham i mysle o dołączeniu do Nottingham Anglers Association, maja Trent i kilka bajorek na okres zamkniecia rzek. A może polecicie mi jakis inny ciekawy club w mojej okolicy z ciekawymi wodami do 40 mil od Leicester. Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2018, 09:05:43 am wysłana przez PawelR »

Offline Aleks

• Jr. Member
  • **
Odp: Kluby wędkarskie okolice Leicester/Nottingham
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2018, 05:04:09 pm »
Też się nasłuchałem o brzanach nad Trentem. Mam nadzieję kiedyś się wybrać. Jednak dla mnie to podróż 2.5-3 godziny jazdy. Mieszkam na południe od ciebie. Łowię w okolicach Cambridge. Niestety nie znam tamtejszych wód.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Offline PawelR

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2018, 08:58:40 pm »
Brzany są przepiękne :D naprawde warto pojechać moja największa w tamtym roku miala 7 kg i 81 cm. Piekna ryba i pięknie walczy.

Offline Aleks

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2018, 06:20:55 am »
Będę próbował zorganizować którąś sobotę w tym roku.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Offline PawelR

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2018, 06:08:43 pm »
Dawaj znac jak bedziesz jechal to ci podam namiary na fajna miejscowke. Placisz dyche za dobe. Ja zazwyczaj tam jeżdże. Ladne rybki łapiemy.