Autor Wątek: Witam w Portsmouth  (Przeczytany 344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DariuszR

• Newbie
  • *
Witam w Portsmouth
« dnia: Listopad 01, 2017, 10:41:29 pm »
Witam serdecznie wszystkie Koleżanki i Kolegów . Pozdrawiam jeszcze z PL a od Grudnia w Portsmouth.
Wędkarz tak chyba dorywczy aczkolwiek już od chyba z  20 lat ale idący na łatwiznę spinning albo (żywiec) złowić zarzucić i czekać co się będzie działo uwielbiający wodę w każdej wersji nad, przy no i pod itd. ??? Emigruje do Anglii na czas nie określony założenie jest Grudzień może początek Stycznia ale ( aż mi się znudzi ) może być i marzec, mai tak przezimować, może trochę dłużej, no cóż jest cieplej  ale bym się nie za bardzo nudzić to plany są camper i cały sprzęt do Fishing ( angielski poziom + seriali w TV :) tak że sorry hihihi. Zawitałem na Forum z nadzieją zaczerpnięcia więcej informacji co do wędkarstwa w UK tak że chyba czeka mnie wiele przeglądania studiowania postów forumowiczów zbierania informacji za które z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie.

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
Odp: Witam w Portsmouth
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2017, 12:19:51 pm »
Siema. Fajnie że zawiales . Na stronie PAA znajdziesz więcej informacji aktykułów o wędkarstwie w UK. Również tam informujeny o wydarzeniach klubowych. Zapraszamy do odwiedzenia nas kiedyś.

Forum jest mało aktywne , większość przerzuciła się na FB.

Powodzenia.

Pozdrawiam
Kuba.

PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.