Autor Wątek: Gdzie na Tamizę  (Przeczytany 1282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hajtaler

• Newbie
  • *
Gdzie na Tamizę
« dnia: Sierpień 03, 2017, 08:59:18 pm »
Witam
Chciałem sie wybrać na Tamizę,musi to być odcinek bezpłatny i w miarę blisko jakiejś kolejki,metra będę jechał ze Stratford, będę łowił na feedera i szykuje się na leszcze i jak by brzana wpadła tez by było,polecicie jakiś fajny odcinek?

I jeszcze jedno pytanie czy jest w ogóle sens jechać w weekend na dzień w kilku filmach Luk narzekał na kajakarzy w weekend ?(będzie to niedziela raczej)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2017, 10:32:31 am wysłana przez Luk »

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
Odp: Gdzie na Tamize
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2017, 07:40:28 pm »
Prawda jest taka przyjacielu że na tym forum nikt tobie nie poda miejscówki jeszcze do tego freestyle stretch , bo to była by śmierć dla łowiska.  Za tydzień byś miał tam pielgrzymkę.

W nocy powinno być OK z ruchem na wodzie ale w dzień to była różnie.

Powodzenia życzę.

Pozdrawiam
Kuba.
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline kudlaty1

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2017, 09:52:10 pm »
Szukaj w necie kolego a znajdziesz  ;)

Offline Hajtaler

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2017, 06:54:21 pm »
ok wiec moze tak pomożecie jade jutro z synem na kilka godzin do Twickenham rozpoznanie terenu, czy jest to odcinek darmowy i czy można się rozłożyć gdzie kolwiek nad rzeka, czy trzeba szukać jakiś specjalnych miejscówek ?

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2017, 08:25:24 am »
Jak jedziesz na rozpoznanie to szukaj znaków typu zakaz płowu ryb, tabliczki klubowe, infomacje o day ticketach, private property etc.
Jeżeli nic takie go nie znajdziesz to nie widzę przeszkód aby tam nie łowić.

Powodzenia.
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline predator-maniac

• Członkowie PAA
  • Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2017, 11:39:37 pm »
Cala tamiza w okolicach Londynu jest free strech (fishing licence). Blisko metra ju z bedzie ciezej. MAsz kilka polaczen pociagowych : Kingston , Staines Itp. wiec cos napewno znajdzie na google map co bedzie Cie interesowalo. NIe lowie na grunt wiec Tobie nie jestem w stanie pomoc. Ztego co pamietam to zawsze siedza karpiarze ( i nic nie lowia) i feederowcy podobno leszcze. Jako spinnigista nie wnikam zbytnio w ich polowy ale na Tamizie nie lowilem ponad rok.

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2017, 10:32:06 am »
Na forum ogólnym nie podajemy miejscówek :-)

Ogólnie na łowienie w dzień Tamizę uważam za słaby pomysł. W części miejskiej Londynu ruch za dnia jest masakryczny. Ryba nie lubi takiego ruchu na wodzie i ciężko o wyniki. Spróbuj może w okolicy mostu na Kingston, aczkolwiek nie spodziewaj się eldorado, natomiast przepłynie 300 łodzi  kajaków :)

Na Twoim miejscu pojechałbym do Dorking i stamtąd taksówka na Bury Hill, ewentualnie do Chertsey i taksą do Twynersh Farm. Zapłacisz za komercję ale połowisz, na Tamce za dnia raczej będziesz tylko moczył kija. Za dnia można połowić na spokojniejszych kawałkach - Staines, Reading, ale różnica i tak wielka nie będzie. Taki to już urok Londynu :)

Pozdrawiam
Pozdrawiam!

Offline Hajtaler

• Newbie
  • *
Odp: Gdzie na Tamizę
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2017, 10:24:05 pm »
Dzieki za odpowiedz,to zostaje mi czekać na kolegę jak wróci z wakacji to pojedziemy na nockę bo samemu to trochę strach jechać :), co do komercji to mam kolo siebie Walthamstow Reservoirs tylko po ostatnich info nie wiem czy jest sens tam jechać
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2017, 10:35:32 pm wysłana przez Hajtaler »

Offline Hajtaler

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 07, 2017, 09:46:38 pm »
Na forum ogólnym nie podajemy miejscówek :-)

Juz rozumiem czemu nie podajecie miejscówek, po pierwszej i póki co ostatniej wyprawie na Tamizę, widzę ze nie tylko ja oglądam filmiki Luka :) totalna porażka ta wyprawa była, sami Polacy z jednej strony o godzinie 21 już narąbani  a z drugiej strony banda pijanych z radiem Makity budowlanym na pełnej parze :( zero bran, kolega by się nie denerwować poszedł spać nawet wędki nie zarzucał

Offline Brygiel

• Full Member
Odp: Gdzie na Tamizę
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2017, 10:18:32 pm »
Dlatego czesto po 100 mil na miejscowki robie  ;D