Autor Wątek: Streatham londyn pd zach lowiska nie daleko  (Przeczytany 603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomas79

• Newbie
  • *
Streatham londyn pd zach lowiska nie daleko
« dnia: Kwiecień 08, 2017, 09:12:58 am »
Witam wszystkich
Ogulnie to zaczynam przygode z wędkowaniem w uk  dzis zakupilem karte wedkarską roczna
Chcialbym wybrać się gdzies na ryby nie daleko bo nie posiadam transportu  i ze sprzętu to tylko spining jak wspomialem na początku początkujacy w uk kompletuje powoli w miare mozliwosci
Moze ktos doradzil by mi gdzie do jakiego klubu się zapisac i czy mogę gdzies na zbiornikach powedkować spiningiem bo rzeki na razie to odpadaja to info wiem
No i jeszcze chcial bym wiedziec w co sie zaopatrzyć jaki sprzęt na poczatek i moze ktos znajdzie sie z moich okolic z doświadczeniem  bardzo chetnie zasiegne wiedzy i wybiore sie na ryby
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2017, 10:30:57 am wysłana przez Tomas79 »

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
Odp: Streatham londyn pd zach lowiska nie daleko
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2017, 09:52:13 pm »
SIEMA,

Co do sprzętu to polecam mieć podbierak i matę zawsze przy sobie. W necie znajdziesz takie mniejsze wersje, które nadają się dla spinnigisty.
Co do miejscówek to tu raczej informacji nie znajdziesz. Bo jest to forum publiczne no i sam rozumiesz konsekwencję podawanie takich informacji w internecie.

Miejscówki znajdziesz sam. Znajdź najbliższy klub wędkarski, sklep wędkarski i pytaj. Nie ukrywam, że bez transportu będzie tobie na prawdę cieżko. Co nie mówię że nie możliwe. Mamy w klubie kolegę, który na karpie potrafi jechać z taczką w komunikacji miejskiej w Londynie. Da się ????

Powodzenia życzę.
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline predator-maniac

• Członkowie PAA
  • Full Member
Odp: Streatham londyn pd zach lowiska nie daleko
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2017, 12:10:26 am »
Siemka. Latwo dostepne miejsce w okolicach Londyn to Walthamstow Res. ( stacja metra Tottenham Hale ) kilka minut od stacji.
Lowisko komercyjne platne (okolo £15 za dzien C&R bilet) Sa tez bilety ze mozna zlowic i zabrac pstraga teczowego. LIcencja wymagana
Oprocz pstragow mozna trafic szczupaki i okonie.Nie ukrywam trudna woda ale mozna cos zniej wydlubac.