Autor Wątek: Farlows Lakes  (Przeczytany 1287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dkoch

• Członkowie PAA
  • Jr. Member
Farlows Lakes
« dnia: Styczeń 12, 2017, 10:47:32 pm »
Witam.
Chciałem się zapytać czy może któryś z forumowiczów był/bywał na tej komercji. Ze zdjęć i filmów widać, że maja karpia. A poza tym? Pojawiaja sie posty na ich FB ze zdjęciami szczupaków. Ktoś ma jakieś doświadcZenia u nich ze spiningiem/trupkiem? Myślę może bliżej marca z młodym tam podjechać.
Pozdrawiam

Offline KubaT

• Administrator
  • Hero Member
  • KubaT - Bracknell
Odp: Farlows Lakes
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2017, 03:18:31 pm »
Lucjan tam był.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 08:13:40 am wysłana przez Luk »
PAA - Service Administrator
Jezeli masz jakis problem z forum lub strona. Napisz do mnie.

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2017, 08:18:13 am »
Był ale nie łowił... ;)

Dobra komercja, z rewelacyjnym zapleczem, rybostan różnorodny, nie tylko karp tam pływa. Można spokojnie uderzać - ale raczej na nocki. Tam jest tłok, ludzi jak mrówek - na dniówkę trudno się załapać, chyba, że na mniejsze stawy - ale tam jest zielsko.

Proponowałbym Ci raczej Twynersh Farm w Chertsey jak już. Na pewno usiądziesz, ryby też są, ceny nawet niższe. Chyba, że zależy Ci na samych karpiach, z ciut większej wody. Mało jest łowisk z tak dużą presją jak Farlows. Ruch mają non stop.
Pozdrawiam!

Offline dkoch

• Członkowie PAA
  • Jr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2017, 08:26:34 am »
Ok. Dzieki za info. Na Twynersh juz byłem i chciałem zobaczyc coś innego. Dlatego pytam. Jeżeli jest tłok to nie dla mnie

Offline Absolvent

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2017, 12:22:21 pm »
Był ale nie łowił... ;)

Dobra komercja, z rewelacyjnym zapleczem, rybostan różnorodny, nie tylko karp tam pływa. Można spokojnie uderzać - ale raczej na nocki. Tam jest tłok, ludzi jak mrówek - na dniówkę trudno się załapać, chyba, że na mniejsze stawy - ale tam jest zielsko.

Proponowałbym Ci raczej Twynersh Farm w Chertsey jak już. Na pewno usiądziesz, ryby też są, ceny nawet niższe. Chyba, że zależy Ci na samych karpiach, z ciut większej wody. Mało jest łowisk z tak dużą presją jak Farlows. Ruch mają non stop.

Dokladnie tak jak mowi Luk. Duzo ludzi...
Wybralem sie tam z kumplem na spining w grudniu 2015 roku ale po wstepnych ogledzinach nawet nie rozlozylismy wedek, za duzy traffic.
Jesli chodzi o spining to ludzie sobie chwala. U nich sezon gdzie mozna lowic szczupaka (w tym i na przynety sztuczne) zaczyna sie bodajze od listopada i trwa do marca ale nie jestem tego pewien i lepiej to sprawdzic na ich stronie.

Offline dkoch

• Członkowie PAA
  • Jr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2017, 05:06:59 pm »
Ok. Dzieki