Autor Wątek: Kamil Londyn Pd  (Przeczytany 503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamil9109

• Newbie
  • *
Kamil Londyn Pd
« dnia: Grudzień 28, 2016, 09:38:43 am »
Witajcie mam na imie Kamil i mieszkam w poludniowym Londynie.
Od pewnego czasu przygladam sie waszemu forum i nie powiem pare ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec.
Z reguly ze znajomym wybieramy sie nad morze, przez ostatnie dwa lata zglebialismy techniki surfcastingu. Pare miesiecy temu cos nas tknelo na spinning w slodkiej wodzie i jak to kazdy pewnie z tego forum zaczelismy od darmowych wod nie powiazanych z zadnym kolem wedkarstkim.
Glownie byla to Tamiza. Szybko sie okazalo i zdalem sobie sprawe ze niestety miejsc na Tamizie cichych i spokojnych i w malym stopniu zurbanizowanych jest malo, a jezeli cos sie juz trafi  to koledzy po "fachu" lubia uprzykrzyc przyjemnosc wedkowania.
Dlatego doskonale rozumiem juz dlaczego wiele osob z was z niechecia opowiada o miejscowkach :)
Dlatego w zasadzie mam tez pytanie do was czy jest w ogole sens inwestowac   w lepsze wedki blachy woblery etc  w okolicach Londynu.
Slyszalem o RDAA wiele osob mowi ze fajne miejscowki maja pod spinning, ale czy ktos mogl by mi powiedziec cos wiecej, nie chodzi mi tu o podanie postcodu. Interesuje mnie tylko czy maja takie miejsca gdzie mozna smialo zostawic samochod i brnac w gore rzeki  nie patrzac na krzaki wode lasy itp , chyba wiecie o co mi chodzi :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Offline Hubert-PAA

• Hero Member
Odp: Kamil Londyn Pd
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2016, 10:00:09 am »
Jest wiele miejsc gdzie mozna wyjsc poza publiczny Footpath nie koniecznie RDAA... wiekszosc wód jest jednak w okolicy 1-2h od londynu.
Musisz szukac na stronach klubowych RDAA, LAA badz umówic sie z jednym z naszych chlopaków na ryby...

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
Odp: Kamil Londyn Pd
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2016, 06:37:48 pm »
Kamil, RDAA to dobra opcja dla spinningisty, bo mają tam kilka dobrych łowisk drapieżnikowych. LAA to też świetna opcja. Jakby nie było - trzeba pojeżdzić. Wody klubowe to spokój i brak 'kolegów po fachu' ;)

Fajnie jakbyś wpadł na jakies spotkanie PAA, na jakieś zawody czy GP. Wtedy ludzie powiedzą Ci co warto. Bo jest jeszcze kilka opcji. Aczkolwiek jeżeli chodzi o wartość, to LAA to najlepszy stosunek ceny do ilości łowisk i ich jakości.
Pozdrawiam!