Autor Wątek: Wody klubowe w okolicach Reading  (Przeczytany 1281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Absolvent

• Newbie
  • *
Wody klubowe w okolicach Reading
« dnia: Grudzień 10, 2016, 04:40:58 pm »
Witam,

Czy mozecie polecic dobry klub w okolicach Reading z jeziorem/jeziorami dostepnymi w sezonie zamknietym. Chodzi mi wlasciwie tylko o spining. Od nowego roku przenosze sie w okolice Reading i chcalbym zmienic klub. Do tej pory lowilem w okolicach Runnymead-Teddington. Zwykle roczne licencje zaczynaja sie od kwietnia wiec mam nadzieje ze uda mi sie gdzies zapisac przed 15 marca. Z tego co sie orientowalem jest RDAA z dosc znacznym portfolio ale czy warto? Szczerze mowiac wole 2-3 srednie jeziora dobrze utrzymane niz mase wod o ktore malo sie dba - mam tu na mysli kontrole i rybostan. Z gory dziekuje za Wasze rady.

Pozdrawiam

Offline Absolvent

• Newbie
  • *
Odp: Wody klubowe w okolicach Reading
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2016, 05:14:02 pm »
Podbijam temat.

Offline MaciejUK91

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2016, 09:30:43 pm »
Sonning pit
Catch & Release

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
  • Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo...
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2016, 10:14:07 pm »
RDAA to chyba najbardziej rozsądny wybór, dla spinningisty idealny. Niestety, jest problem - pozwolenia zaczynają się od czerwca u nich. Wg mnie powinni Ci sprzedać jakieś pozwolenie o niższej cenie - sam mam zamiar takowe kupić i licze na tę opcję :)

Sprawami RDAA zajmuje się Kamil Drapi, z nim musisz zagadać.
Pozdrawiam!

Offline Hubert-PAA

• Członkowie Zarządu
  • Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2016, 10:46:46 pm »
Nie ma permitów pólrocznych lub innych w RDAA...ale co by nie bylo sezona na jeziorach dopiero sie zacznie...wiosna to najlepszy okres wiec nawet bym sie nie zastanawial nad kupnem nawet teraz.

Offline Absolvent

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2016, 01:48:54 pm »
Ok dzieki wielkie Koledzy.

Troche szkoda ze sezon RDAA zaczyna sie w drugiej polowie czerwca no ale trudno trzeba bedzie wykupic licencje bo sezon zamkniety zbliza sie duzymi krokami.

Polecicie jakis klub zafilliowany z RDAA z wlasnymi wodami otwartymi w sezonie zamknietym? Przejrzalem liste klubow dostepnych na stronach RDAA ale czekam na Wasze rekomendacje.

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam i polamania.

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2016, 03:11:55 pm »
My jako PAA jesteśmy klubem zrzeszonym w RDAA, więc należąc do nas, nie płacisz dodatkowych opłat, bo normalnie musiałbyś to robić zrzeszając się do klubu wpierw. Kluby w RDAA mają raczej mało do zaoferowania pod spinning, najlepsze łowiska są wodami Districtu właśnie. Sonning Pit, kanały, kilka innych łowisk - tam możesz ładnie połowić do czerwca.

Pozdrawiam!

Offline Absolvent

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 20, 2016, 10:40:43 pm »
Dzieki Luk, ale chyba nie chcesz powiedziec ze PAA nie bierze zadnych oplat za czlonkostwo?

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 21, 2016, 08:44:21 am »
No właśnie nie. Dzięki członkostwu w PAA płacisz mniej. Normalnie aby należeć do RDAA musisz wpierw należeć do któregoś z klubów należących do RDAA. My należymy :) Masz też prawo kupować u nas dzienne pozwolenia o 50% tańsze niż normalnie.
Pozdrawiam!

Offline Hubert-PAA

• Członkowie Zarządu
  • Hero Member
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 21, 2016, 10:14:33 pm »
Faktem jest ze sa w RDAA kluby posiadajace swoje wody ale w opcji jaka daje nasz klub, czyli £24 ( bez extra wody)  raczej nic nie znajdziesz... Osobiscie nalezalem kiedys do Southern Reading który dysponje 1 malym jeziorem i kawalkiem kanalu. W RDAA jest tyle wody ze sa odcinki na których jeszcze nie lowilem a jestem z nimi juz ponad 4 sezony...

Offline Aleks

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 22, 2016, 01:43:53 pm »
Jeśli większość klubowiczów są napołudniowy zachód od Londynu to jakim cudem ostatnia impreza była na północ w Cambridgeshire? Czy ktoś może jest z tamtych okolic? Fajnie by było.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Offline Luk

• Zenon Bombalina
  • Administrator
  • Hero Member
    • Spławik i Grunt
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 22, 2016, 01:49:54 pm »
Impreza była tam, aby jak najwięcej z nas miało blisko. Sporo chłopaków mieszka w środkowej części kraju. Ponadto była to woda LAA, i jako klub też powinniśmy należeć do nich od przyszłego roku, mają rewelacyjne łowiska.
Pozdrawiam!

Offline Aleks

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 22, 2016, 04:31:15 pm »
Spojrzałem na listę wód/rzek w posiadaniu LAA. Jest imponująca. Dla mnie najciekawsze (bliżej domu) okolicy Godmanchester/ Great Ouse.

Offline Aleks

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 22, 2016, 04:35:47 pm »
Narazie jestem w Saffron Walden Club. Też mają odcinek Great Ouse w okolicach Ely.  Byłem 2 razy dosyć krótko i nie skutecznie. Podobna odległość jak i Godmanchestr (40 min) jazdy. Jednak okolicy ostatniego wydją się o niebo ciekawsze.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2016, 04:40:39 pm wysłana przez Aleks »

Offline Absolvent

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 22, 2016, 07:19:30 pm »
Faktem jest ze sa w RDAA kluby posiadajace swoje wody ale w opcji jaka daje nasz klub, czyli £24 ( bez extra wody)  raczej nic nie znajdziesz... Osobiscie nalezalem kiedys do Southern Reading który dysponje 1 malym jeziorem i kawalkiem kanalu. W RDAA jest tyle wody ze sa odcinki na których jeszcze nie lowilem a jestem z nimi juz ponad 4 sezony...

Wow no to naprawde czapki z glow koledzy... Wyglada na to ze jestescie wolontariuszami.
Mi nie idzie tyle o oplaty ile o jakosc lowiska i mam tu na mysli rybostan, ale skoro polecacie tylko RDAA to musi cos w tym byc.

Jakby ktos z PAA mial czas i chec na kawe po nowym roku w Reading to prosze dac znac, chetnie sie zapisze (stawiam kawe i ciastko :-)).
Niestety nie dorobilem sie jeszcze samochodu, poki co jest tylko dom, wiec zawody gdzies dalej odpadaja.

Pozdrawiam i Wesoly Swiat