Autor Wątek: Sprzedam zestaw castingowy Abu Garcia Revo Premier + SG Finezze (wersja na prawą  (Przeczytany 332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
Cześć
Mam do zaoferowania kilka rzeczy z mojej "kolekcji" wędkarskiej (tak to można nazwać bo ze względu na brak czasu mało z nich korzystam lub wcale) i pomyślałem że uwolniłbym trochę gotówki. Są to praktycznie nowe rzeczy (używane najwyżej 6-7 razy) lub jedna całkiem nowa/nigdy nie użyta (Trakker Sanctuary Retention Sling).
1) Zestaw Castingowy (lekki) na PRAWĄ rękę (wędka w lewej ręce a zwijamy prawą; ale przy zarzucaniu wędka jest w prawej ręce i jest następnie transfer do lewej ręki) (jak w Stanach):
Savage Gear Finezze 6'8" (202cm) 4-18g (jednoskład)
Abu Garcia Revo Premier multiplikator (bardzo lekki; tutaj jest link do opisu: http://www.pecheur.com/en/gb/buy-casting-reel-abu-garcia-ambassadeur-revo-premier-140450.html?af=393329&gclid=COqJtLeetc4CFcwV0wodPbEBxQ#af=393329)
Multik ma hamulec odśrodkowy (Centrifugal ustawiany wygodnie pokrętłem zewnętrznym bez konieczności otwierania pokrywy bocznej); można nim rzucać bardzo lekkie przynęty (sam rzucałem takimi spinmadami 6g).
Dla przykładu nawijania na zdjęciu jest pokazany fluorocarbon.
Cena za zestaw to Ł 240 (zestaw może użyty z 5-6 razy)
Wiadomość na priv- mogę wziąść zestaw na zawody do Derby w tą niedzielę

« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2016, 07:15:00 am wysłana przez peter0603 »

Offline peter0603

• Członkowie PAA
  • Full Member
Odp: Sprzedam kilka rzeczy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2016, 11:03:23 pm »
Dodatkowe zdjęcia do tego ogłoszenia: